Berserker v2 az alirol?

Sziasztok!
Nekem is klón Berserker v2 minim van,mert pont egy Berserkert nem fogok megvenni 4-5000-el drágábban,hogy elmondhassam eredeti​:thinking:semmi bajom vele még anyag minőségre is megfelel,csavarok menetei jók,eggyel nagyobb imbusz van benne mint a Taifunomba nekem kutya bajom vele,igaz én hozzá vagyon szokva az imbuszokhoz csak max annyi,hogy ezek picit kisebbek,mint amikel sokszor dolgozok​:slightly_smiling_face::v:

4 kedvelés

Szia! Ahogy nézem ez egy clon. Ha belenyúlsz akár lehet normális kivitelezésű is! De szerintem 25-30 dodo között szokott lenni eredeti is néhol akciósan! Én azt venném!

3 kedvelés

Igen, csakhát nem mindegy, hogy 40k helyett veszel 9k-ért egy klónt, vagy 9k helyett veszel egyet 4k-ért. De mindenki azt vesz, amit szeretne, én spec nem azon a pár ezresen spórolnék, az amúgy is tömeggyártott, budget tankon. :smile:

3 kedvelés

én is igy gondolom azt megértem ha egy 30-100 ezres tank helyett vesz egy klónt

2 kedvelés

Ez már nagyon off,de
Sourcemore:

Screenshot 2021-11-11 at 19-26-34 One Step Checkout
Aliexpress:

Csak a küldés költségét spóroltam meg. :slightly_smiling_face:

Vagy a Sourcemore-on jobb minőségű klónt árulnak? :thinking:

1 kedvelés

Az alsó képen ami van az ugyan az a clon amit Brigitta nézett!

A Sourcemore-os eredeti kínai, míg az Ali-s a kínainak kínai másolata :grin:

3 kedvelés

Annyi különbséggel,hogy Ő ezt a webshopot linkelte:
https://www.aliexpress.com/item/1005003337107375.html?spm=a2g0o.store_pc_groupList.8148356.22.7cb942499GyUwW
De egyébként ugyanaz a klón.

Szerintem inkább kihagyom, annyira nem fontos. Csak azt hittem jó vétel lenne.

1 kedvelés

Nagy AliExpress vásárló vagyok jómagam is. Már vártam hogy valamit kitaláljanak az új áfa mizériára…Ezek szerint sikerült :smiley:

3 kedvelés

Csak akkor jönne az ál leesés amikor látnád élőben,hogy 9ezres is ugyan arról a gyártósorról érkezik,mint a 4ezres,csak az eggyik kap eredeti papírdobozkát feliratokkal a másik meg kap egy klónnak való műanyag dobozkát max egy felirattal​:joy:

11 kedvelés

Mondjuk ez elöfordulhat…

1 kedvelés

Mikor kínai az eredeti is, én úgy gondolom kb mind1 is,csak a klónak nevezett olcsóbb,én a klónok között is válogatni szoktam,hogy minimum logózott legyen​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Én úgy szoktam a drága tanknál veszek belőle egy klónt aztán az eredetit…kivéve ha már bevált márka…

3 kedvelés

Ez egy jó stratégia az biztos​:+1:

3 kedvelés

Hát ott bármi is lehet, egyébként a vapsea elég korrekt minőséget csinált a dvarw mtl fl-el, szóval…én spec nem szórakoznék 5k-n, de akinek fontos, az hajrá.

1 kedvelés

Max annyi,hogy mivel kíváncsi természet vagyok 5k környékébe már belefér mégegy klón tank azt úgysem tudnám kihagyni,ha egy bizonyos összeget szánok az egész történetre​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Baszus az a baj, hogy így is van még 3 tank, de ha jól bele gondolok lehet van az 4 is ami nagyon izgatja a fantáziámat.

4 kedvelés

Na ha már AliExpress, szerintetek ?

2 kedvelés

Valakinél lapul ilyen szépség? Ennél jól gondolom, hogy azért annyira nem kell gondolkozni, milyen tankot is vegyek rá?

1 kedvelés