Beéptett akkus mod

akkor sok a vas nálad most is azt mondom…hiába 1 ohm ha 0.4mm

2 kedvelés

Nekem csak SS van 30 Ga -ban, de a napjaim meg vannak számlálva. Lehet, hogy már nem is kéne dolgoznom? Most olvastam, hogy a felmentési idő tartamára is jár a részarányos szabadság. 8 hónap után 31 nap meg a tavalyi három. Na mert akkor már mindegy lesz, hogy egy nap hányat tekerek újra. Mert akkor majd ráérek. De holnap még hajnali ötkor kelek. Fel kellene mennem az irodába megtárgyalni, hogyan is állunk akkor a szabadsággal?

Annak örülj ami jön Feri megérted,hogy mehetsz nyugdíjba…ez nagyon jó én lehet addigra megdöglök agyvérzésben.

3 kedvelés

Azért mindenkinek csak óvatosan ! :hugs:
Mi lesz velünk nélkülünk ? :grin:

2 kedvelés

Tényleg jön a Diplomat most jöt az info a gyárból ki jött a vámról…

3 kedvelés

Na ugye hogy ugye mondom én figyelek :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

@Peva71 diplomat 2 széria indul…

3 kedvelés

Üdv. mindenkinek, boldog névnapot a Zoltánoknak, boldog Nőnapot az összes hölgynek!
Egyúttal tanácsot szeretnék kérni, hogy ki milyen kis méretű modot ajánlana Dvarw 16 alá? Lehetőleg olyat amin egyesével lehet léptetni a wattot.

0.5-ként léptett…szerintem jó így …évek óta ílyen elktronikát használok.

1 kedvelés

Szia Zoli,

Lemaradt mennyit kell elkölteni.

Szia István, egyenlőre “belépő” szintű kütyü érdekelne. (ismét túlléptem a havi keretet és még csak 8-a van)

Köszi János, ez egy igazi kis szépség (az ára is szép).

Üdv a klubban :blush:
Jelszó: nem én vásárolok sokat, a keret kevés :rofl:

Mi tagadás, valóban így van.

28 dollárért itt van csájnából, 2-4 hét.

Ez kb 30 dollár, igaz beépített akksival, de szűk a keret és a 16-os tank kb mindenen pici.

Ezek az árak csak akkor érvényesek, ha már vettél itt valamit, szóval max megrendelem neked, aztán beugrasz érte jövet-menet.

Oké, köszi, Piko X-ről tudsz valamit?

Igazából ez tetszene: Pioneer4You IPV-U710 80W

1 kedvelés

Azt mondtad olcsó. :sweat_smile:

Ja, ráadásul ez most nem is kapható sehol.

Ó, dehogynem, minden kapható!

https://djvape.co.uk/products/pioneer4you-ipv-u710-box-mod?_pos=10&_sid=4c26c48fe&_ss=r