Beéptett akkus mod

Egy nap alatt tényleg jó sok mindent írogattatok össze. Már el is vesztettem a fonalat. Valahol @Janos_Groszeibl írja, hogy 2 ohm körül tekerget. Na ez az, amit az 1 kerek lyukú AFC -s By-kába lehetetlenségnek érzek. A Sirenben még össze tudtam volna hozni nagy átmérőjű és hosszú tekercset, de amik most vannak, azokba még 28 GA-s szálhuzalból is szinte lehetetlen. Amikor nálam az egy ohm körülire is azt írta, hogy sok benne a vas. De hogy a témánál maradjunk: A beépített akkus modokba tényleg nem lehet kívül tölteni az akkut. Cserélhető akkusnál más a helyzet. Nem tilos, de nem is ajánlott a modban töltés. Ha meg van tartalék, és cserélem, adja magát, hogy kívül töltsem. A beépített akkus mod szerintem átmenet az eldobós, és a kivehető akkus mod között. Egy ideig nem tudtam, hogy nem mind beépített, sőt árban sem annyival drágábbak a cserélhetős akkusok. Nálam egyik sem bírta annyi ideig, mint az akkumulátora. De a kínai Polar night 18350-es akkuja ma már csak egy zsebrádióban szolgál, az Innokin Kroma - A akkuja meg elkezdett szivárogni, majd kapacitását is elvesztette, végül a veszélyes hulladékgyűjtőben kötött ki.