Az újrakezdés új eszköze


Na megérkezett villámgyorsan. Még nem próbáltam ki de nagyon tetszik. Kivéve egy valamit. Én nem vagyok az ilyen kályhacsőhöz szokva… Most hogy utána nézegettem tudom DL re ilyet szoktak. De most mi van akkor, ha lecserélem egy ilyenre (már ha le lehet)

1 kedvelés

Valószínűleg a fenti tank 810-es csatlakozólyukkal rendelkezik (de lehet hogy nem) a lenti drip tip meg 510-es tehát

  • egyrészt kelleni fog egy 810-510 adapter (ha 810-es a tank)
  • másrészt DL subohm tankból akarsz mtl-ezni? Nem jó ötlet. Nem lesz olyan íze és túl kicsi az ellenállás.
  • DL-ezni akarsz kis drip tipen? Nem lesz az igazi…
2 kedvelés

Neeem DL-ezni akarok, csak nem ilyen kályhacsővel. Mivel még nem használtam csak azt tudom mondani, hogy ez a nagy Drip tip nekem nagyon idegen, valahogy nem áll rá a szám XD. Amíg nem kerül más úgy is ez lesz és még az is lehet, hogy megszokom. (Bár kétlem)

Ha 510-es ez (Pl Zeus subohm tank) akkor bármelyik 510-es drip tip rámegy.

1 kedvelés

Hali!
Én is így voltam a saját tankommal, túl nagynak éreztem így vettem hozzá keskenyebb drip tipet, de nem az igazi. Sokkal kisebb a keresztmetszet, így lassabb a levegőáramlás és sokkal jobban melegszik. A jó hír viszont az, hogy pár nap után hozzá lehet szokni a kályhacsőhöz is, legalább is nekem sikerült :smiley: most már a keskeny drip tip a fura :smiley:

2 kedvelés

Szia.
Szerintem hamarabb oda fogod égetni mert nem adsz neki elég levegőt.