Sziasztok, Akos vagyok es lassan csodbe megyek

Mivel veletlenul vettem megint egy modot, ezert kellett ra egy kazan is. Sajnos az sbs ambitions easy boxra(clear polished​:sunglasses:) csak magasabb, ezustos kazanok passzolnak ezert kenytelen voltam venni megint egy Dvarwot a multheti melle, 6 milis mtl fl 24 kivitelben ami passzol ra.
Probalom titkolni itthon, de egyre nehezebb

Termeszetesen hnap megmutatom mennyire jol neznek ki egyutt ha megjott a mod. Ezzel is nyugtatva magam a biztatas altal, hogy ez egy jo vetel volt Akos. Megint…

7 kedvelés

Ne aggódj ,bent vagy a csoportban :fist_right::fist_left:
Lepődj meg ha megjön mintha…:blush:akkor semmi baj nem lesz :crazy_face::stuck_out_tongue_winking_eye:

8 kedvelés

Anonim vapesek klubja :joy::joy::joy:

6 kedvelés

Buszke es aktiv tag vagyok!!! Nem okozhatok csalodast

3 kedvelés

Meg jo, hogy most epp nincs mas ami tetszik. De ez altalaban 2-3 napig van igy​:smiley:

4 kedvelés

Ismerős történet…

5 kedvelés

Majd elmúlik…vagy nem :thinking::thinking::thinking::thinking:
:rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Utobbi valoszinuleg, csak birja a malacpersely​:smiley:

5 kedvelés

Már rég feltörtem :rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Ha valaki szereti ezt a dvarwos drip tip-et es adna erte valami szukebb, vekonyabb valamit en itt vagyok!:smiley:

1 kedvelés

Szia Ákos! Dvarwból millával tudod kihozni a tutit! Amit én még csak itt találtam. https://eliquidonlineshop.com/drip-tipek/92426-milla-delrin-mtl-drip-tip.html

5 kedvelés

Te bistosan h már tapasztalatból mondod… :smiling_face: :smiling_face:

1 kedvelés

@szasza4791 gyárt neked amilyet szeretnél :wink:

4 kedvelés

Igen, meg regebbrol ismerem es anno volt is belole de most kicsit fajna a szallitast kifizetni 1-2db driptipre​:disappointed: 30ert meg nem talalok naluk semmit ami tetszene es nincs itthon

1 kedvelés

Már magamban lepődök meg :grin::grin:

Nekem is ma jott az fl 22. De mar az ertesites is, hogy holnap posta lesz belole. Mar latom felesegem arcat delutan. Mit rendeltel mar megint?:grinning::grinning::grinning:

Szintén a milla drip tipet tudom ajánlani, mindegyik tanknál azt szoktam használni, bevált nekem is.
Kb. 5600Ft a 2 drip tip+2200Ft a szállítás.
Bár látom kicsit késve kommentelek. :sweat_smile: