Az új játékszer Vandy Vape Revolver

Fanatikus MTL rajongóként 1 évig tàvol tartottam magam a DL vonaltól. A gōzbuzulàs (bocsànat minden DL fanatikustól!!! :wink::heart:) elkerülése eddig tartott.:rofl::rofl::rofl: A tüdőkapacitàsom ilyetén javulását meg kellett ünnepelni. :tada:

Így megérkezett az első “csakazenyém” DL tank a családba. A Vandy Vape Revolver jó döntés volt, ízorgia és gőzkánaán egy pofás kis hengerbe öntve.
Még Anya is befogadta, mert szép​:wink:. Az meg ugye nem semmi!

u.i: ha shopping közben a szemed elé kerül, ne hagyd ki! Nekem meg nem kell többé lopkodnom a gyermek DL cuccait​:wink::rofl:

18 kedvelés

Gratulálok hozzá, használd egészséggel! :dash:

6 kedvelés

“Csakazenyém”----na persze​:joy::joy::joy:

6 kedvelés

Köszönöm szépen!!!

6 kedvelés

Ezt neeeem adom bérbe :wink:, legalább ez maradjon meg, ha már semmi sem szent! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

8 kedvelés

Gratulálok @Viktor_Hajdu ! :slightly_smiling_face: Használd növekvő egészséggel!:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszönöm Zoltánom!!! :heart_eyes: :wink: :blush:

3 kedvelés

Ez az Viktor, ne hagyd magad!
Én személy szerint már kb 1 hónapja ismét DL-ezek, úgyhogy üdv a klubban!
Ja és örülök a tüdőkapacitásod ilyen értékű javulásának!
:kissing::dash:

4 kedvelés

Köszi Tibi!!! Nem hagyom :wink: egy kis gőzizélés mindig jól jön! :dash: :thought_balloon:

5 kedvelés

én evvel dl ezek ízre gőzre tökéletes kombo​:wink::grinning::+1:

8 kedvelés

Na hali​:grin:Gratulálok kedves profeszor úr,már epekedve vártam,mikor jössz közzénk,dl esekhez​:smiling_face:Örülök neki,hogy jobban vagy és hogy mostmár a dl is megy​:thought_balloon::thought_balloon::thought_balloon:Én mindent megpróbáltam mtl fronton,de nem megy.Lehet elátkoztok de a graces secretet én most dlben veretem​:grin:

5 kedvelés

Köszi Attilám!!! Dehogy átkozlak, úgy vereted, ahogy jólesik! De azért csodálkozni szabad? :rofl: :rofl: :rofl: :wink: :heart_eyes:

4 kedvelés

Annyi a hiba,hogy épp most fogyott el a red astair,de épp tegnap este kevertem a heisenbergből,úgyhogy no problemo​:grin:

3 kedvelés

Remek kiállása van,úgyszint minden jókat kívánok neked hozzá:+1:

2 kedvelés

Kószönöm Szilárdom!!! A gazdájához hasonlít kiállás szempontjából. :wink: :rofl: :heart_eyes:

2 kedvelés

Elfogyott??? Attis ne izéééélj! Az nem fogyhat el!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

3 kedvelés

Ha elunom a Zeusom, vagy a Dead Rabbitem, elküldöm Neked Oni coillal tekerve, oszt soha többé nem Mtlezel​:joy:

2 kedvelés

Köszi, szívesen fogadok minden adományt a saját magam megsegítésére létrehozott alapítvány érdekében :rofl: :wink:.
A DL megmarad “vadulásnak”. :rofl: Szerencsére viszonylag sok tankot tudok kipróbálni a környezetemnek köszönhetően (egy környezettanulmányon, nem biztos, hogy jól szerepelnénk :rofl: :rofl: :rofl:). De igaz szerelem csak egy van. Mit tegyek, romantikus alkat vagyok, a korral jár, hogy ragaszkodom a szokásaimhoz. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: MTL és bélszín forever! :sweat_smile: :rofl:
Kocagőzizélő vagyok csupán :rofl: :rofl: :rofl:
Ja, és persze lassan itt a nyár, aztán jól megy a sok gőz a napszemcsimhez. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

6 kedvelés

Valamint a többiről… :wink: :rofl:

3 kedvelés

Ezt a gyönyörű, klasszikus görög arcélt fedi el a VV Revolver. :rofl: :rofl: :rofl: Erre is kitalálok valamit. :rofl: :rofl: :rofl:

3 kedvelés