Az első MTL RTA tank kiválasztása

Én inkább akkor semmit nem mondok ezt nagyon nehéz lehet eldöteni :slight_smile:

Nyugodtan​:grinning:
Még van időm elődönteni, egy ilyen tételnek már alaposan utána szeretnék járni.

Nem mondok semmit :slight_smile: Danit csak néztem probáltam azt csinája amit kell . Dovpo ból volt van is Dna és ha nem félsz egy csöp pc és configtól az is megcsinál neked mindent …kb ennnyi az én véleményem

1 kedvelés

Vagy bízd a szerencsére…fej vagy írás…és így nem magadat okolhatod ha csalódnál :smiley:

Még annyi eszembe is jutott, hogy milyen levessel használod? Bírja az 50/50-et folyás nélkül, vagy legyen inkább sűrűbb?

2 kedvelés

Hmm, ez a Pandora nálam valahogy elment ingerküszöb alatt. Így robbantott ábrán elnézve ötletes… :thinking:

3 kedvelés

Csak 50-50-et használok bele, nem folyik.:grinning:

1 kedvelés

Majd elered az nyáron a 40 fokbam :slight_smile:

Lehet, erről még nem tudok nyilatkozni.
Egyenlőre melós zsebben forog mindefelé, mindenhogyan, és így nem folyik.:+1:

3 kedvelés

nekem ezek közül pandora-m van. Én nagyon szeretem. Jó íz és faék egyszerű. Nekem a legjobban az tetszik benne, mivel vaksi vagyok, hogy a coilt a helyére tenni nagyon egyszerű, így kb vakon is megy :laughing:, én kanthal -lal használom 28ga 8 tekeréssel, kb 2 ohm-on 11 w-on. Így is van íze, és nagyon takarékos is simán elég neki 6-8 ml, úgy, hogy egész nap használatban van folyamatosan. Igaz így nem egy gőzkazán, de az ízeket jól adja.

4 kedvelés

És ti milyen modokkal használjátok?
Most egy GeekVape S100 Aegis Solo 2 Mod-ot néztem hozzá. Szerintetek milyen lenne együtt a kettő? :smile:

2 kedvelés

GeekVape M100 Aegis Mini 2 Mod is elég szimpi

2 kedvelés

Én egy Lost vape thelema solo-val.

4 kedvelés

én hérával használom :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mondjuk ez is baba. Na jó, most bajban vagyok. Nem tudom hogy mit válasszak. :joy:

2 kedvelés

Legend 2 Classic mellett tettem le a voksom. Remélem nem fog csalódást okozni. :sweat_smile:

2 kedvelés

Szépnek szép és valszeg jó is, de szerény véleményem szerint egy 22-es tankkal a tetején… hogy is mondjam…kissé bután fog mutatni. Ha jól emlékszem 33-es tankot tud lelógás nélkül fogadni, és nem mellesleg akkora mint egy fél tégla. :grin:

1 kedvelés

De ha megunja az mtl -t tehet rá egy valhallát bírni fogja​:joy::joy::joy:

Oda már karcsú lesz :rofl:

1 kedvelés

Sajnos nem tudom hogy ezek a méretek igazán mit mutatnak a valóságban, sőt, még ilyen komolyabb mod+tank kombót sem láttam, fogtam még, így nem igazán megy még ez. Ha azt mondod, akkor hiszek neked, mert a méreteket láttam papíron, de nem tudtam hogy ez így hülyén néz ki. Akkor jegelve, leállok a keresgélésével, és keresek egy olyat, ami passzol ezekhez a méretekhez. Köszi :smile:

1 kedvelés