Aspire Zelos Nano Kit szivárgás

Sziasztok,
Két napja rendeltem és kézhezkaptam az új Aspire Zelos Nano kit szettem. Ismerkedem vele, tesztelgetem, azonban a liquid újratöltés problémás volt, mert a kazánnal együtt csavarodott ki a felső réteg kitekerése. Videókat néztem és a felső résznek a szipka alatti fém résznek kéne letekerednie és ott a két lyukas újratöltés lehetősége. Viszont, ez nem akart külön tekeredni csak a kazánhoz csatlakozó fém résszel együtt… Óvatosan satuba fogva nagy sírás által sikerült ezt végre külön tekerni és a célt elértem. Valójában nehezen kezelhető ez így és még mindig előfordul az egész kazán vagy felső fém csavarodása… Nehezen lehet a menetét pontosan eltalálni. Ha sikerül is a levegőzésnek szánt lyukakon folyamatosan engedi a liquid-et és el is folyik a teljes. Segítséget kérek, hogy ne vesszen kárba az újonnan érkezett szettem.

Köszönöm előre is. (szét szedésnél sérülés, kár nem keletkezett!)

“Kend” meg a menetet kis liquiddel és járasd meg. A liquidet nem engedhetné el csak rossz tömítés vagy rossz coil miatt (vatta),vagy a coil nincs rendesen a helyén. A tankban a liquidet a coil vattája tartja a helyén,ott keresgélj.

5 kedvelés

A satuval óvatosan! Ha magnyomódik a tank, eltorzúl a kőrszimetriája, szorúlni kezdhet a menet vagy fals levegőt kaphat a tartály és szintén szivárogni fog. O-gyűrűket is mindig kenjed az összerakás elött, a könnyű nyithatóság érdekében!

4 kedvelés

Köszönöm a válaszokat. Újra szétszedtem teljesen, kitakarítottam, átnéztem és igen történt egy minimális 0,05% deformáció. Sikerült javítani és ismét működik. Viszont ez a beöntő és palást tartó fémek közötti 0,2mm amitől újratöltés esetén elkezd a kazánnal együtt kitekeredni, ez nagyon zavaró. A Joytech Exceed Box-omnál nincs ilyen probléma. Mindegy, gyakorlom és próbálkozom. Remélem javul ez a probléma.

1 kedvelés

Gondolod, hogy bedagad?