Aspire neeko "insulator"

Szóval a múltkor sikerült “elmosni” a neeko pin insulatorját (mire ez megtaláltam, hogy hívják…), ez a kis bizbasz az 510 pin alatt, ami megtartja a helyén és nem engedi túltekerni a pint. Szóval most használhatatlan…leveleztem a gyártóval, szokásos kínaiak, menjek a picsába, nincs és nem is lesz. Szóval a kérdés adott: honnan a francból lehetne egy ilyen 0.01 centes szart szerezni, hogy ne kelljen kidobni 40 júrót a kukában?

U.i.: ugyanitt neeko alkatrésznek eladó. :rofl:

U.i. 2: valami ilyesmi…

4 kedvelés

porlasztó alatt ilyen van kb…

5 kedvelés

Neked van neekod? Tudnál dobni nekem egy képet a bizbaszról, esetleg méreteket? :sweat_smile:

Egyébként a purityjé jó bele, csak ha átrakom úgy járok, mint Bélák a gödörrel a Legényanyában. :rofl:

4 kedvelés

Ha levennéd a szifon alját ,még lehet ott van benne​:stuck_out_tongue_winking_eye:már én is jártam így :grin:

6 kedvelés

Szétszedtem. :rofl:

Nem volt ott, szerintem túl könnyű és kivitte a víz. Vagy nem is ott veszett el, és megtalálom fél év múlva. :laughing:

4 kedvelés

Sajnálom …akkor az anyukája is szóba kerülhetett :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

szedjek szét egy használt porit aztán megnézed vagy küldjem el neked levélben hátha jó lenne ami a porik alatt van​:wink::thinking:

3 kedvelés

Szervusz @Ispy !

Egy jó esztergályos pillanatok alatt teker egyet neked ! Ja egy rossz is ! :joy: Viszed a kazánt meg a csavart és közé meg gyárt egy ilyet ! De lehet a dvarwé is jó bele azt meg lehet kapni !

6 kedvelés

Meg az összes aspire alkalmazottét is, ha nem adnak külön legalább adnának egy tartalékot.

Előbb a méreteket kéne kiderítenem. :thinking: Neked is van, ugye? :rofl:

1 kedvelés

Oké, akkor már csak egy esztergályos hiányzik. :sweat_smile: Meg ez milyen anyag? Szimpla műanyag? :thinking:

Lehet ráírok Hajdú Szabolcsra…

2 kedvelés

van van szét szedem mindjárt csak ki szopogatom a levest belőlle​:wink::blush::blush:ha lenne tartalékba adnák szívesen neked.

2 kedvelés



4 kedvelés

nem gumis anyaga van ennek vajon​:thinking:

2 kedvelés

Na ez csúcs szuper!

2 kedvelés

Ha megtalálom megmondom. :sweat_smile: :laughing:

2 kedvelés

nem peek.-ből van de jó oda a gumi a porlasztó aljából is régóta be vett szokás ha elveszik ez a bizbasz azt teszünk bele.

7 kedvelés

Akkor vajon egy O ring is megteszi? :thinking:

2 kedvelés

ha elég vastag akkor igen

4 kedvelés

Leánykori nevén: PolyEtherEtherKetone

:rofl:

3 kedvelés