Aromamester bejelentkezési probléma

Jó neked :smiley:

3 kedvelés

Az mondjuk tré…
Azt hiszem én is küldtem neki egy üzenetet nem jött rá válasz még…

4 kedvelés

Érdekes nagyon érdekes . Lehet felhígult a vasráló közönség és nyakra és egyébre vásárolnak majd nem veszik át .

6 kedvelés

Akkor azt miért dobja, aki már vásárolt, regisztrációval, és rendesen át is vette?

5 kedvelés

Passz. :thinking: De érdekes, aggasztó és dühítő egyben .

6 kedvelés

Szia, kérdésedre nagyon egyszerű a válasz, azért lett zárt a regisztráció az aromamesteren,mert láthatod te is,h felszámolják az oldalakat, igy akinek van regisztrált felhasználója,valszeg nem navos, hanem régi vaper aki ismeri az oldalt, igy az újakat kilövi,mert nem kell neki is balhé,érthető szerintem. Árul ott olyat amit nem szabadna, maradjunk ennyiben.

3 kedvelés

Szia!
Ennek a tèmának a kivesèzésère van privát chat is.:slightly_frowning_face:

4 kedvelés

Ez akár igaz is lehetne. De már fentebb írtam, volt regisztrációm.

én tegnap rendeltem, már fel is lett adva. Lehet volt regisztrációd,csak nem rendeltél még tőle sose.?! Biztos rakott valami szűrőt,hogy a nem rendeltek ne is tudjanak,én hagytam nála jó sok pénzt én maradtam.

2 kedvelés

Ezt is leírtam fentebb, rendeltem is.

Éni is régi reges tag vagyok és vásárló én sem tudok rendelni sajna . Van más opció 100 nicre ?

2 kedvelés

ezt szeretném én is tudni. Emiatt regisztráltam én is…

Üdv!Március 28.-án próbáltam regisztrálni és ma április 2.-án új oldalra irányított.Valószínű ez okozta a fennakadást mostanában,de így sem enged bejelentkezni

3 kedvelés

1/2 perce engem engedett belépni.:saluting_face: :grimacing:

10 kedvelés

Engem is be engedett mindenem infóm helyén. Régi rendelések sicc egyéb minden meg van .
Szerk nincs hűség pontom nem mintha számot tevő lett volna :rofl:

6 kedvelés

Ha megnézitek már nem a régi a cím…engem is be enged de előzmények nincsenek… :no_good_man: :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Igen,ez igaz!
Star Wars Yes GIF by Boba Fett Fan Club

7 kedvelés

Ugyanez :+1:
Nincs előzmény. (Senki vagyok :roll_eyes:)

back to the future GIF

9 kedvelés

Star Wars Salute GIF

6 kedvelés

Üdv!
Új regisztrácioval engem is beengedet simán.
thx.

7 kedvelés