Piac-Lelőhely

Sziasztok!

Kicsit elvesztem. Található itt a fórumon belül topic, hogy hol érdemes, illetve lehet biztonsággal vásárolni. Ha közvetlen nincs pár tippet szívesen fogadok. Párat magamtól is, valamint szóbeszéd útján találtam.

Előre is köszönöm!

1 kedvelés

szia!
akciók kategória alatt…

3 kedvelés

Köszi. Nézem.

Ez mondjuk engem is erdekelne, mert rendelni akarok par dolgot, de amit ismerek 1-2 bolt, sehol nincs meg egyben azok a cuccok amiket akarok(ss-ni80 huzal-meshlap, vatta, aroma: fullmoon, al…)

1 kedvelés

Olyan nekem még sosem volt, hogy egy boltból össze tudjam állítani a rendelésem. Általában 2 helyről de gyakran 3 is kell hozzá! :sweat_smile:

Nem tudom,nekem a Liqvidhallon minden megtalálható amire szükségem van.

Hát a topicban elmerülve jelenleg ott tartok, hogy 3… :sweat_smile:

Theliquidcity oldalon elvileg szinte minden IS van, kivéve ami nincs, nem mondom, hogy a legolcsóbb oldal, de talán nem is a legdrágább, többször rendeltem már onnan, gyorsak és korrektek. :slight_smile:

2 kedvelés

A másik általam kedvelt oldal pedig az Aromaparadise, hasonlóan korrektek és gyorsak, igaz náluk nem feltétlenül kapható minden IS, de pár cukorkára mindig jók vagyunk! :slight_smile:

2 kedvelés

2 22 hónapos gyerek mellett meg kell gondolni, mert ugrik a pelenka…:point_up::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

https://www.hunvapor.com/

Esetleg valaki ezzel az oldallal tapasztalat?

2 kedvelés

Szoktam rendelni innen is, semmi gond nincs velük. Árban sincsenek nagyon elszállva szerintem! :slightly_smiling_face: 3-4 munkanap általában mire megjön a csomag.

Tényleg jó lenne egy olyan hely ahonnan mindent lehet egyben mert nem mindegy hogy esetleg 2-3 szoros a postaköltség.

1 kedvelés

Szia, nekem meg nincs tapasztalatom vele, de örülök hogy belinkelted. Innen fogok rendelni legkozelebb, mert itt minden van ami most kell. Mindenfele huzal, tank tarto, aroma full moon es a&l amiket most ki akarok probalni, meg vatta is van, bar abbol meg nem tudtam valasztani. Esetleg tipp valakinek, hogy innen melyik vattat erdemes rendelni?

1 kedvelés

Szia Gábor! a cotton treads, cotton bacon nekem bevált de a kendót is szeretem mondjuk most vapefly cotton cloudst használtam eddig teszi a dolgát nincs vele gond.
Úgy látom tetszik a fool moon ízvilág!:rofl:
Ezek szerint ízlik a sky?

1 kedvelés

Meg nincs bekeverve, csak tarazok befele :slight_smile:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.