Aroma csere-bere

Szuper! Nagyon állat :+1:

@Dalma és @Ivett köszi a találkát, lesz mit a tankokba tölteni :grin:

Te Ivett, a nagypapiból mennyi hiányzik, mert elfelejtettem és így nemerem bekeverni.

5 kedvelés

Te itt szeded le a csajokat levekkel? :grin:így könnyű :rofl:

Nem, nem, folyadékokat cseréltünk. :rofl:

Én is köszönöm a citrusvihart :smiling_face_with_three_hearts: miután elpucoltam a tankokat, mingyá keverek most már, aztán pár nap múlva majd referálok. És erről jut eszembe: azt a kávés-banánosat kis százalékban kell(ene) keverni, nálam talán 3-4% volt.

2 kedvelés

Beleszagoltam, édes istenem, mit tettem. :rofl:

Epres dohány meg nemsoká megy vándorútra csatornáékhoz​:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Megtetted, amit én nem anno az Mtájpnál :sweat_smile:

Nem mondom, hogy nem így lesz, egy esélyt kap, nem többet. :grin:

De az is lehet tovább adom :thinking: Ez lesz a vaperina vándor levese díj. :rofl:

Vándorvesét olvastam :rofl:

Ez jó, annak idején egy banános keverésem 5 embert megjárt, “Zoli banánja” fantázianévvel…
Nem fogyott el :disappointed_relieved:

Hát ez szomorú, nem kapós a banánod. :rofl: :rofl: :rofl:

Biztos meredek.

Volt az íze :rofl:

Egyébként @Dalma ez a banános aroma nemhogy úgy néz ki, mint ami kokszol, hanem amit egyenesen abból készítettek. :rofl:

1 kedvelés

Szia @Ispy! Bocsánat, tegnap nagyon későn értem haza! Én is köszönöm a cserét már el is felejtettem a spiritnek az ízét :joy: Ma egész nap ezt fogom pöfekelni! És különösen köszönöm az Atamant​:hugs: Kell vennem alá egy mechat :rofl::rofl: Most csak ilyen gyors fotó, próbálom ma utolérni magam! És nagyon örülök, hogy megismerhettelek személyesen is​:blush: Jah a nagypapi nem tudom mennyi, mérd ki​:rofl:

7 kedvelés

@Ispy különben kóstoltad a körtést? Vagy előbb megtekered az új tankot? :grin: Meg egy kérdés, mert annyira szar az agyam, sok volt nekem a tegnapi nap. Annyira fáj mindenem, mintha egész éjjel action lett volna​:rofl::rofl::rofl: Na szóval a fehér címkés yftk az igazi? :laughing:

Dehogy próbáltam, még csak 1 napja van meg, hová siet itt mindenki? :thinking: :rofl:

Igen, a fehér a jó, a fekete a rossz.

Majd a kis fehér oringekre vigyázzál a töltő nyilásokba, ha elhagyod vége a dalnak…

Jól van én sem próbáltam :rofl::rofl::rofl::rofl:
Szóval egyre megyünk :laughing::laughing:
Köszi
Jól van vigyázok!

Az élményért meg kell szenvedni! :joy: Azért kíváncsi leszek, lesz-e ebből is vándorkupa :wink: A címkéje olyan aranyos… :grin:

Hát igen, egy arománál ez a legeslegfontosabb. :rofl: