Aroma csere-bere

@Ivett

Nem bírok magammal, beüzemeltem az SEt és beleöntöttem a barackos csodát…hát nem tudom. A barack olyan kellemes műbarack (igen, nekem ízlik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), de befelé van valami furcsa bukéja, nem tudom mi, lehet ez a pekándió és dohány keveréke, na az viszont brrrr. El lehet szivogatni, de nem tudom. Még próbálgatom.

5 kedvelés

Elcserélem “Zoli banánjára”, ha nehezen megy le :grin::grin:

1 kedvelés

Igen, szerintem a pekánt érzed. Eleinte tetszett, de utána már nekem se kellett :rofl:
Add tovább, vagy a wc :grin:

1 kedvelés

Nem győzött meg sajna a Azhad Black Cherry – Aroma concentrato, NEM, NEM, NEM akarom tovább, 20ml bekevertből 5ml ment a lefolyóba! :face_vomiting: Akinek kell ingyen elvihető! :wink: :facepunch: :vaperina:

Az csak @Ivett lehet akinek :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Sajnálom Tamás! Átveszem tőled, ne aggódj :hugs: jah adok érte krumplit :rofl::rofl::rofl:
Vagy fessek nálad?

@Zolika révén kóstoltam. Nekem ízlett, bár nemigen van benne dohány, illetve nekem ízre gyenge volt, ahogyan ő bekeverte :slightly_smiling_face: halvány, de finom cseri…

2 kedvelés

Pedig mondtam a Tamásnak, hogy több mint 10-be keverje, de ő a füstöset szereti​:sweat_smile:

2 kedvelés

Megkostoltam @Ispy azt a vaníliást, nekem bejön, kicsit spirites, lehet rakok bele kókuszt és feljavitom :rofl::rofl::rofl:

Végre eljutottam oda, hogy kipróbáltam a két liquidet, amit @Ispy től kaptam, és azt kell mondjam, hogy a Red Jungle 95%-ban, az Oni Zero 100%-ban célbatalált nálam. :v:Szóval valószínűleg én jöttem ki jobban a csereberéből. :wink: :smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

Hát a kávés banán azóta is várja a sorsát, szóval nem tudok nyilatkozni, de a lemon tart kedvencem, szóval még lehet döntetlen. :grin:

2 kedvelés

Ispy banánja… :rofl:

1 kedvelés