Aroma csere-bere

Latakiam már nincs​:rofl::rofl:

De itt nem az a lényeg ki mit szeret, hanem hogy legyen miből válogatni és ne ott rohadjon meg mindenkinek a szekrényén 1000ml aroma, vagyis igy is megrohadhat, csak legalább így van esély, hátha. Érteeeed. :grin:

Hanem rohadjon meg a polcon… :rofl:

Zoli ez ügyben beszélünk, kifizetem felár?
Majd ha lesz időd megmondod, melyik milyen

Ha összeszedem magam, meg nyugszik a lakásfelújítás, megírom mim van. :+1:

2 kedvelés

Persze, ráér, akkor nem is rendelek aromát következő hónapban

1 kedvelés

Tessék, te pesszimista, már intéztem is neked bizniszt, pedig csak beböfögtem ide egyet. :rofl:

Jah de te csererol beszélsz, nem tudok adni vissza cserét :blush:

Hát majd mást adsz cserébe. :rofl:

Itt nem az a lényeg, hogy csere legyen, hanem hogy meg tudjunk szabadulni a felesleges aromától, ami másnak meg lehet kedvenc épp. Mindenki azt add cserébe amit tud. :grin: Ha az pénz, akkor pénz, ha másik aroma, akkor aroma, ha egy zsák krumpli, akkor meg az.

Hmm mit is? :rofl::rofl::rofl::rofl: Majd körbe nézek mi van itthon :rofl::rofl::rofl::rofl:

Fehér ember nem felejt :thinking:
Az nem úgy volt hogy fotózod @Ispy gépét ? :thinking::wink::stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

2 kedvelés

Á, mi már lezsiroztuk a bizniszt. :grin:

Nem felejtettem el, csak még nem beszéltük meg a reszleteket​:wink:

Nekem sincs sajna, lett volna de a többiek meggyőztek adjak neki még egy kis időt! :+1: :hugs:

Mert nálam van! :hugs:

Krumplim van eladó itt rohad meg a földbirtokomon, nincs ki betakarítsa! :rofl:

1 kedvelés

Hol van az a krumpli Tamás? Az emeleten? De ha tényleg akkor megyek fölszedem, éhezés lesz itt télen :sweat_smile: Adok cserébe gyümiset :rofl::rofl::rofl:
Padlót nem kell megcsinalni? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Fenn a tetőn van a földbirtokom, beültettem végig az egészet :rofl:, meg a ház előtt a kiskertembe van cukkinim is ám mutatom is de tényleg! :wink:

3 kedvelés

Padlom nincs, de festeni kéne már. :rofl:

Na akkor én is, de felszedjük és beültetjük krumplival azt is és utána nyitunk, egy krumpli nagykert, aroma csere érdekel jeligére! :joy: :rofl:

Tomi, ne mutogasd itten az uborkáidat, ez nem az őstermelő fórum. :rofl:

Egyébként guszta, jó vastag. :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: Jó kis töltőtt cukkinit lehetne rityenteni belőle. :rofl:

1 kedvelés

Jól van megyek, profi vagyok​:sweat_smile: