Arcana mods Chariot rta

Egy kis tapasztalat az rta-ról…
Jó minőségű anyagból készült bár nem olyan vastag mint a nagy márkák.
Az új szériákhoz már jár csavarhúzó mert borzasztó kicsi a huzal lefogató csavar. Szemüvegeseknek gondolom már van ilyen most lesz még egy. Be üzemelésnél érdemes a gyártó által ajánlott vatta vágást követni. Ízre én egy kicsit többet vártam tőle egyenlőre napi használatban van. Rengeteg huzal vatta kombinációt próbáltam vatta érzékeny. talán a Native a legjobb nekem ebben. Apró hiba ami bosszantó de intézik nekem az 1-es afc kimaradt a csomagból.
Ha megjön az rta és az első takarítást csínáljátok fokozottan tegyétek mert olaj ízű…Folyás szörcsögés nincs.
képek:




8 kedvelés

Nagyon szép ez az rta!
A levegőzőnél látszik egy pici liquid. Az megáll ilyen mennyisegnél, nem volt több?

2 kedvelés

Az csak a mellé öntés miatt van (fiam segített) :slightly_smiling_face: Ha folyna vagy akár csak gyöngyözne menne dobozba… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szép darab

3 kedvelés

@Zolika kibővíthetnéd az írást kíváncsi vagyok Te mit mondasz… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ha most látnátok mit csinálok,kinyírnátok :rofl::rofl::rofl:
Teszt üzem van nagyban :grin:
Most úgy ézem valami történt,maradós​:blush:
Cloud 9 vattával havannás lötyivel finom !
Engem első kicsomagolásnál picit a csavarlefogató csavarok lesokkoltak :flushed:ilyen kicsi még nem járt a kezem között,és ehez nem jó az a csavarhúzó amit ajánlottam Évának :pleading_face:de van hozzá a készletben :ok_hand:
Pár nap alatt (már amennyire volt időm ) egész élhető kis rta .
Most tényleg nem tudom melyik másikat rakjam el a dobozába :rofl:

8 kedvelés

A vatta a titok ennél…

3 kedvelés

Kell alá egy mod, és akkor egyiknek se kell elfekvőbe mennie :joy:

1 kedvelés

Jó,de milyet ? :thinking:már elégedett vagyok a flottával :blush:ezek csak a próbamodok​:rofl:

6 kedvelés

Fa dani.?.. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ha olyan még nincs neki… :slightly_smiling_face:
Nagyon szépek vannak, de szép bankszámla se árt hozzá

2 kedvelés

Na ebből csak a szép van meg se fa,se nagy bankszámla :rofl::rofl:

1 kedvelés

4-5 hétvége és meg van…

3 kedvelés

Nem akartam a nagyot a fa elé írni :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

@Zolika segítek neked, valamelyik highend tankot átveszem nyomott áron. Szívesen! :rofl: :rofl: :rofl:

Törpék biztos mehetnek… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Jöhet, most úgy is a klónt használom, én nagy duzzogva…tudod, csóró vagyok, a seggem is kivan.

:grin:

2 kedvelés

Te meg tovább küldöd Ferinek a klónod és mehet is a buli… :joy:

Van belőle nekem is de azt el csomagoltam tartaléknak​:grin::grin:
Gondold el ,tegnap is dolgoznom kellett másnak :pleading_face:szörnyű:rofl::rofl::rofl:
Ja nem eladóak :rofl::rofl::rofl:

Nem szeretek ingyen elfogadni semmit. :rofl: :rofl: :rofl: