Arcana 22 Rta vélemény

Sziasztok! A mai napon végre megkaptam ezt a csodát. Gyors tekerés és vattázás után egy kis tesztelés. Nos azt kell, hogy mondjam megèri az árát, igaz egy kicsit borsos, de nem bántam meg, hogy megvettem. Mind építés szempontjábol, mind minősègileg toppon van.Az íz vissza adása bitang jó, torok hatást is produkál rendesen. Aki vacilálna rajta ne tegye :grin:. Tavalyi évben nem hiába nyerte el azt a bizonyos díjat :+1::+1:


13 kedvelés

Köszi a beszámolót!

1 kedvelés

Köszi! Ez tetszik :slight_smile: Tudnál képeket a tekerésről, vattázásról?

1 kedvelés

Most jelenleg ilyen lett, elcsesztem, hogy akkor nem csináltam pár képet



3 kedvelés

Ugyan az mint a Chariot javítom hasonló…

Bőven van neki a vattának helye, ott 2 oldalt látszik a lè ellátásnak a nyílása, a tank rá helyezése hasonlít a Bishopehoz, de itt egy kis fordulattal rá is záród egyben utat enged a liquidnek, de el is zárhatod, szerintem teljesen jó megoldás

1 kedvelés

Meg én megrendeltem hozzá az RDL szettet, a 2.0 al használom és a külső levegőztető gyűrűvel játszok, szűkebbre ha kell vagy ép tágasabbra.

4 kedvelés

És ha még variálni akarok, azt az 510 csatinál kitekerem ami benne van, bele tekerek egy másikat, nem kell szét szedni semmit hozzá.

Köszi! Szimapikusnak tűnik nekem nagyon. Ha lesz még vélemény, akkor én kíváncsi leszek rá!

Itt a csopiba láttam még valakinél, nemtom neki mi a véleménye, de szerintem ő sem csalódott benne :grin:

Szerintem is nagyon jók az Arcana tankok, bár én is új felhasználó vagyok, de már van 2db Chariot-om.
Többen a 22-est dicsérték, nekem mégis a Chariot jobban tetszett, főleg a fekete színűm.
Nagyon igényes a kazán anyaga, illesztései, na meg a használhatósága, ízvisszaadása, nem véletlen az elért best of díja sem, igaz nem olcsó kazán, de megéri az árát, nagyon igényes cucc.

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: Arcana Chariot RTA-hoz honnan tudnék venni palástot, gumit, drip tip-et és bővítő kittet?