Arcana 22/Tripod 2 segítségkérés

Szépestét!

Ismételten a segítségeteket szeretném kérni!

Az elmúlt hónapokban a válaszaitoknak köszönhetően egy ZQ Essent DNA75C ragyogja be mindennapjaimat ( ha igény adódna rá és időm is engedi, szívesen kifejtem a véleményem róla).

Mivel az eddigi RTA-jaimmal is csodát művelt ez a szerkezet( Expromizer v1.4, Expromizer v5, Holic/Ammit/Cthulhu MTL RDA), elérkezettnek érzem a pillanatot, hogy RTA-ban is megkeressem a hozzáillő, méltó darabot, egybekötve egy szintlépéssel is a jelenlegiekhez képest.

Szeretném megtalálni azt az MTL RTA-t, ami ugyanazzal a megelégedettséggel szolgálna ki, mint a mod, aminél az az érzetem van, hogy megjöttünk, ennél már nem kell sem több, sem másabb ( biztos lesz az az idő, ami után ez majd változik, de RDA-ban és DL RTA-ban is vannak többéves darabok, amik évek óta szolgálnak a mai napig, és a meglétük óta nem is vettem/váltottam másikra :slight_smile: )

A címben említett 2 RTA-ról szeretném kikérni az egyéni, szubjektív véleményeteket. Azért erről a kettőről, mert egyrészt rengeteg jót hallottam/olvastam róluk, ár/érték arányban megfelelőnek és megfizethetőnek tűnnek, és nagyon szép darabok.

Egyéni preferenciáim:

  • Lehetőleg kiszolgálják a nagyon szűk/szűk MTL kategóriát, RDL csak plusz, de abszolút nem tartok rá igényt.

  • Felültöltős legyen (tehát a sokatok által kedvelt Diplomat így kiesik, tudom)

  • Szín/méret nem számít ( nagyobb kapacitás előny, de nem kritérium)

  • Alulról vagy felülről levegőzzön ( így pedig a Fev-ek esnek ki)

  • Lékontroll előny, de nem kritérium.

Természetesen a fenti kettő kivételével is szívesen veszek bármilyen ajánlást, egyelőre legyen árfüggetlen.
Ha klónpárti valaki, amellett is érvelhet, nekem eddig rossz tapasztalataim voltak velük, ezért nem erőltetem, de változtak az idők azóta, ki tudja…( minőségi javulás, stb…)

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, további szép estét!

Üdv.
Márió

2 kedvelés

Szia!

Esetleg az Arcana Chariot is szóba jöhet szerintem, a belseje elég hasonló, mint a 22-é. Persze én most kibic vagyok, mert egyikkel sem rendelkezem :slightly_smiling_face:
Inkább mondom mit ne, ami lehet, hogy majd valaki részéről felmerül: ByKa V9. Nem azért mert rossz, de szűknek kicsit sem szűk, emiatt okozhat csalódást.

3 kedvelés

Nekem meg van mindkettő :grin: (Tripodból egy klón is) Mind a kettő nagyon bevált darab, szóval nehéz ügy… de szűk mtl-re inkább Arcana22. A Tripod2 viszont rettentően multifunkciós​:thinking:
Mivel A22-ből nincs igazán klón, viszont az utolsó vasig megéri az árát, ezért személyes javaslatom: Arcana22+ egy Tripod2 klón. Ha bejön, akkor később abból is egy!

A Tripod2 klónok egész élhetőek, jól sikerült lekoppintani a kis sárga emberkéknek

8 kedvelés

Köszönöm!

2 kedvelés

Köszönöm szépen!

1 kedvelés

A Diplomat-ot sem kell kizárni, kapható hozzá felültöltős kit, kicsi is, nagy is:

6 kedvelés

Nincs mit hozzáfűzni :slightly_smiling_face:
Ízre nekem az arcana jobban adta, de a tripodnál kb. végtelen lehetőségek száma. Ár/érték arányt nézve pedig arcana egyértelműen.

5 kedvelés

Köszönöm!

1 kedvelés

Köszönöm az infót!

1 kedvelés

Szerény véleményem, hogy az arcana 22 minősége egy vicc, inkább chariot, olcsóbb is.

4 kedvelés

Köszönöm!

1 kedvelés

Tisztelettel jelentem: rövid mérlegelés után az Arcana22 megérkezett, Tripod 2(egyelőre SXK klón) még egy ZQ-val úton.

Köszönöm a segítséget!



6 kedvelés

És végezetül megérkezett a Tripod 2 SXK klón is.

Röviden és tömören: az Arcana22 zseniális, a Tripod 2 klón létére első benyomásként nagyon kellemes csalódás, vár rá a hosszabb teszt.

Mégegyszer köszönöm a segítségeteket!

Szép hétvégét!

8 kedvelés

Remélem azért a ZQ is beválik majd tapasztalati szinten. Jó kis DNA-s mod, nekem kedvencem. :saluting_face: :wink:

5 kedvelés

A képen látható ZQ, ha jól emlékszem, már lassan/több mint fél éve szolgál. Hihetetlen mód bevált a DNA chip, ég és föld az előző mod-ok stock software-eihez képest, ennek köszönhetően a Tripod 2-vel együtt érkezett egy másik ZQ is, hogy ne kelljen harcolnia a 2 tanknak egy gépért :smiley:
Anno a mod ajánlást is Tőletek kaptam, ezúton köszönöm azt is! Lassan, de biztosan alakul a paletta :slight_smile:

5 kedvelés