Anonim Vaper! Ez egy igazi hétvégi elfoglaltságot jelent

Itt olvashatod egy Vaper sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

A beküldő kérte, hogy anonim maradhasson!

A legelején : 40 év kő kemény bagózást váltotta az e-cigi! Eleinte dobozos majd később töltött cigit szívtam, mint ahogy a családban mindenki. A fiam, a nejem, és én. A szokásos reggeli köhögés, krákogás, fulladásig légszomj minden megvolt, de a függőséget nem tudtam (tudtuk) levetkőzni. Napi 1-1,5 doboz cigi ment el fejenként. Ha összeszámolom (meg is tettem) évi 1,4 milla ment el a füstbe, hármunktól. DÖBBENET!!! Egy napon a gyerek hazaállított egy e-cigivel, egy POD-dal. Na, a kis család kipróbálja! Volt ám köhögés, meg fulladás. Gondoltuk ez nem lesz a mi cigink. Aztán csak szívtuk, szívtuk és elmúlt a köhögés, fulladás és csak a kellemes íz maradt. Az elején még becsúszott egy két analóg cigi is de 2-3 hét után már az sem. Az analóg korszakban volt magas vérnyomás, lábfájás ami az érszűkület jele, gyógyszerek s.t.b. Ma már ez szinte megszűnt. A vérnyomás stabilizálódott (fele gyógyszer kell) elmúlt a lábzsibbadás, nincs köhögés, krákogás. 20 évesen kezdtem a dohányzást, most 60 múltam, sokkal hamarabb kellett volna átállnom most már tudom. Ma már a sok hobbi között ez egy igazi hétvégi elfoglaltságot jelent, tankot tölteni, tekerni, vattázni, új ízeket kevergetni. Meggyőződésem, hogy ez semmi mással nem sikerült volna, csak az e-cigivel volt lehetséges!

A történetet beküldte :

Ismeretlen Vaper


Borítókép : Alaskan Sweet Vapers

5 kedvelés