Aliexpres rendeléssel kapcsolatos kérdés

Persze a sima virtual. Csak úgy voltam vele (túl óvatos pillanatomba), hogy elég lesz az egyszer hátha most lopnak el minden adatot… aztán vállat vontam és mentem tovsbb :joy:

2 kedvelés

Èn nemrèg vàsàroltam nàluk megbizhatò bolt.

2Fdeal wallet-et hasznàltam ahol fizetès elött àtirànyit a Pinobuy.com-ra ott ajàndèk utalvànyt vehetsz a kosarad èrtèkèben(csak egèsz $vagy€ èrtekben tudsz venni), paypal-al kifizeted ès a 2fdeal-es my wallet-ednèl megadod a pinobuy-os rendelèsed szàmàt ès feltöltödik az egyenleged ès utànna checkout-nàl abbòl vonòdik le a fizetendö összeg.

Na ez gondolom kv@ bonyolultan hangzot de kb 1p megcsinàlni :grin:

Nekem kb 2hèt volt a szàllìtàs ès 7.5ejuro

5 kedvelés

Köszi a tippet! Ez csak PayPallal működik?

Köszönöm,az általad felvázolt opciót is nèztem már.Egyèbkènt már èn is rendeltem tőlük,csak a fentebb említett dolgon akadtam el.
Èn is csak jó vèlemènnyel vagyok róluk.

4 kedvelés

Így van,kell hozzá egy paypall regisztráció.

2 kedvelés

Igen ott csak ugytudom azzal lehet fizetni

5 kedvelés

Köszönöm! Végül is van, csak elég rég használtam.

2 kedvelés

Amikor mèg ebay-ről vásároltam,no az sem mostanában volt.:slightly_smiling_face:
De megtartottam a fiókom,most mèg jól is jöhet.

3 kedvelés

A kàrtya adataidat èrdemes ellenőrìzni ha belèpsz a paypal accountodba esetleg azok nem vàltoztak-e :+1:

3 kedvelés

Igen, köszi!

2 kedvelés

Olyan email-t kaptam a paypal-től a napokban, hogy már a nyokövetési számot is meg kell kapniuk a vásárolt termékhez a kereskedőtől. Rühellem a PP-t ezért nem érdekelt csak elgondolkodtatott. Amúgy sem érten miért kedvelik a vaperek mikor mindig zászlóshalyó volt a vape kereskedelem elleni szankciók alkalmazásában.
Én kerülöm őket okvetlenül…‘no go zona’ számomra…ja és levakarhatatlanok.

4 kedvelés

:joy::joy::joy:

Már régóta csak ott használom, ahol muszáj, de ilyen egyre kevesebb van.