Alaplé gond?

Sziasztok !

Sokat segítettetek már ,így ismét hozzátok fordulnék . Revolute alaplé 3MG 50/50 ezt tettem long fill be (dinner lady ,VNV , Aisu) ezekkel nem is volt probléma kicsit híg lett ,legközelebb csak VG vel vagy 70/30 al öntöm fel de alapból jó íze van bár ferűnt hogy picit jobban kaparnak mint emlékeztem de nem foglalkoztam vele. A keverés rázva szellőztetve buborékok is szépen el tűntek . Viszont a maradék alapléhez hozzá csaptam egy chill pill aromat ami hűsítés mentes . Sokat szellőztetve rázva stb viszont van egy csípős uto ize enyhén köhögtet nem kellemes . Hiba amit el követtem talán az az hogy egy 250 ML flakonba kevertem be a 110 ml liquidet 100/10 arányban így elég sok üres levegő maradt benne úgymond . Okozhatja ez a problémát ? Vagy az aroma nem jó (soha nem használtam meg chill pillt) de régen is így kevertem anno a Juicyvape alapelveivel semmi gond se volt . Teszek egy próbát meg egy nagy szellőztetéssel aztán kuka . Viszont olvastam par hozzászólást különböző oldalakon ahol a revolute alaplevekkel ugyanerre panaszkodtak . Ki honnan rendes és mi a tapasztalat ? Tényleg csak a floravita a jó! Áll még ebből 500ml 70/30 otthon szóval kicsit aggódom :smile:

Én és a kollégáim ezt használjuk hónapokóta, nem volt vele problémánk.
Az elég nagyszámú értékelés is befolyásolt minket.

https://liquidhall.com/diy-base/base/evapor-base-250ml/500ml-base-3mg

6 kedvelés

Én egyszer vettem Revolut-ot, nem volt vele gond, bár igaz, hogy higításhoz használtam, hogy meglegyen a mefelelő PG/VG arány.