Monopropilénglikol

Sziasztok!

Valaki probáltam már ez az új fajta bio alapot ?

erre gondolok : https://www.liquid-aroma.hu/Revolute-30PG-70VG-1-000ml-nikotinmentes-alapfolya

mindenképp valami biot szeretnék.

Most kevertem vele, még érik, szóval jelenleg ennyit tudok mondani.

1 kedvelés

1.5 éve csak ezt használom. Korábban a sima alaplé irritálta a nyálkahártyám de ezzel megszűntek a problémák.

2 kedvelés

Változott a th “negatív” irányban? Illetve, édesebb alapízű ez, mint a hagyományos? :slight_smile:

Ugyanazt az élményt adja mint más korábbi keverék csak már nem szárad ki az orrom :smile: Th-m nem igazán van mert 1.5-2mg nic tartalmat keverek ami szinte hegyi levegő.

Az a tippem, hogy édesebb is, mint a “sima” alapok.

Ezt nem tudom megerősíteni mert én alapból mindent túlaromázok, hogy extra édes legyen :sweat_smile:

Én csak ezt tolom. Szerintem nem édesebb. (csak dohányaromákat fogyasztok mindenféle sütis alkoholos beütés nélkül) És nem szárít annyira, engem legalábbis, mint az 50/50 vg-pg. Viszont egy-két %-kal erősebben aromázom. A gőz is ugyanakkora.
Viszont azt is látom, hogy egyre ritkábban kapni. Gondban vagyok ? Vagy valaki lát még valahol literes kiszerelésben ?

Ja, liquidcity-n van még. :smiling_face:

Most 30%-al olcsóbban el is lehet hozni kb. 3700 Ft-ra jön ki 1L.

Th-ban és ízvisszaadásban talán egy picit elmarad. De azt megoldjuk tekercsemeléssel, + 1-2% aroma emeléssel.

1 kedvelés