Akkumulátor töltő fali adapter

Jogos èszrevètel.De,mostmár azt kell használnom ami van.Vègül is csak az adapterem gagyi,az meg cserélhető egy jobb minősègűre.

3 kedvelés

Köszönöm a linket,ennyi pènzèrt,akár mèg tartalèknak is megèri.

3 kedvelés

Persze, de ha csak a töltőfej kell, az még olcsóbb kb. 1600-1800+szállítás 700ft.

3 kedvelés


Nálam most ez a megoldás a falból mindenhonnan kilógó töltők megritkítására. Sajnos a kínai mindenféle tucatadapterekre tökéletesen igaz szokott lenni, hogy ami gyanúsan olcsó, az szar is. Tökmindegy, milyen csodatöltönek feliratozzák általában nem tudja azt, amit ígér, és jó esetben legalább a házat nem gyújtod fel vele​:frowning:

4 kedvelés

Nagyon praktikus megoldás.:+1:
Ami pedig a tucat adaptereket illeti,mentsègemre szóljon,hogy nem igazán èrtek hozzá,csak a specifikációkat nèztem.Azok pedig,bárcsak megfelelnènek a gyártó által előírt követelmènyeknek.Nem is èrtem,hogy Kína mièrt gyárt ennyi felesleges, nem megbízhatóan működő,sőt balesetveszèlyes sz@rt.:slightly_frowning_face:

2 kedvelés

Én ilyet multit használok, már lassan 1 éve vettem, és kifogástalanul működik.

4 kedvelés

Ők ebből élnek, sokat olcsón :sweat_smile: De a 2$ PD/QC-töltők néha 10W terhelésnél elolvadnak, hajmeresztően kókányolt belül némelyik,ez már csak ilyen.
@mike leírás/értékelések szerint ez se rossz, legalább amit ígér, azt hozza is​:+1:

3 kedvelés

Srácok, ma szinte már minden Made in China…a szar és a jó is

3 kedvelés

A (nem hamis) GaN technológia a legjobb. Még jobb hatásfok, kisebb melegedés. :+1:

2 kedvelés

Igen, USB teszterel is teszteltem, úgy is rendben van, a hátránya, hogy be van öntve belül így nehezebb szerelni ha esetleg valamelyik kondi kiszárad.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.