Akkumulátor beszerzés

Sziasztok!

Melyik webshopot ajánljátok akkumulátor beszerzéshez?
Ha lehet EU-s legyen, és eredeti termékeket forgalmazzon.
Én eddig nkon.nl oldalról vásároltam, viszont a szállítás is megdrágult. Nem zárom ki, hogy ennél maradok ettől függetlenül, de kíváncsi vagyok ki mit mond.

Akku.hu,sportlampa
Az első nem oda visz ahova gondoltam,bocsi.18650akku.hu asszem a neve,de a többiek kijavítanak ha nem jól írtam​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

30 eur felett ingyenes, vagy összekötöd valamivel és kumulusvape.fr, ott 50 eur a free shipping.

Köszönöm!
@Ispy
Az előbb találtam még a lepetitvapoteur oldalt.
Az is rendben van?
Itt van VTC6A.
Amúgy változott a Sony címkézése, már matrica van rajta, nem a fólián van a fekete felirat?

2 kedvelés

A calumette kivel/hogyan szállít? Csomagpont/posta/futár?
Köszi​:+1:

2 kedvelés

Én erről a két helyről szoktam

Igen a sportlampa.hu az,csak valamiért az osztrák oldalt adja ki,ha bemásolom a linket​:slightly_frowning_face:

1 kedvelés

Az is rendben, csak ott 100 eur az ingyenes szállítás, ha jól emlékszem.

Valami futár hozza, de már meg nem mondom melyik.

1 kedvelés

Igen, ott 100€.
Köszi!

2 kedvelés

Én legutóbb ott vettem a sonykat, előtte meg a kumulusról, mikor hol mit, a lényeg, hogy olcsó legyen a szállítás.

Ott van még a vapstore.de, de ott 150 eur, a vapeototal.net, ott fixen 7.9, tisvapo.it, itt is 100 eur. Vagy a vaporizm.cz, itt nincs ingyenes szállítás (valami 1600 huf rémlik), vagy a liquidhall.com, ott valami 16k. Vagy csak simán vape42.hu, de ott mostanában nem voltak akkuk készleten.

Ezek mind ajánlott boltok és már mindtől vettem valamit. :rofl:

3 kedvelés

Csak azért kérdezem, 4 napig szívatott megint egy futár :neutral_face:vagy én (illetve a párom) nincs otthon, vagy neki már nem jó. Tiszta kergetőzés… Ezért pl. jó lenne csomagpont

2 kedvelés

Akkor itthonról kell venni, kintről nem tudok csak futárosat.

1 kedvelés

@Zoli76

A Lepetitvapoteur oldalon van csomagpontos megoldás, de 100€ alatt 8-9€ a szállítás.
Én is néztem, nekem is jobb a csomagpont.
https://www.lepetitvapoteur.com/en/

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.