Akku problémák és veszélyeik

Ez az akksis téma a múltkor eszembe juttatta, hogy a cicamodhoz kaptam én egy “ajándék” 21700-as Samsungot. Azért az idézőjel, mert hát nem volt túl bizalomgerjesztő szegény. Már bánom, hogy nem csináltam róla képet egy órával ezelőtt, amikor előszedtem a szekrény mélyéről.
Na mindegy. A lényeg, hogy a tegnap előtti aroma rendelésemnél raktam neki új ruhát a kosárba, amit ma meg is kapott.
Modba tenni szerintem így sem nagyon fogom, nehogy a többi akksi megsértődjön, de most már nyugodtan helyezem vissza a szekrénybe. :grinning:

Így legalább használtam végre valamire a hajszárítómat. :sweat_smile:

Sérült aksifólia miatti zárlat a töltőben.
Akkora hőt kapott hogy leolvadt a műanyag bizbasz róla.

Hááát… ezt legalább már nem kell újrafóliázni. :sweat_smile:

Gondolod? :rofl::rofl::rofl:

Elég kinyúlítani és felrángatni a régit, így elég pacuha :grin:

Azért jó, hogy nem lett komolyabb :thinking:puki.

Édesanyám megtanulta miért figyeljen a fóliára​:face_with_peeking_eye::shushing_face:

1 kedvelés

Mondjuk nem hibáztatom. Egy picit sérült fóliára ránézve tényleg elég nehéz elképzelni, hogy mekkora gáz lehet belőle.

*Anyuéknak. Az interneten nevelkedett és/vagy azt rendszeresen használó korosztályok számára nincs kifogás, ha egyszer valaki már figyelmeztette őket.
Van Google, van jutub, van minden.

5 kedvelés

Ez a könyvem nincsen még meg! :astonished:Pedig azt hittem, hogy az összes eddig kiadott-tal rendelkezem. Köszi a tippet!

2 kedvelés

Oh, hát nagyon szívesen!
Az én gyűjteményem elég szedett-vedett, meg hiányos, de ráérek. :grinning: Az újakat veszegettem most sokáig folyamatosan, de az öreg megint nagyon belehúzott, úgyhogy azt hiszem, kicsit lemaradtam. Az Emelkedés után rágtam be igazán.

Sziasztok!
gyors kérdés: (nem akartam emiatt új topicot nyitni)


Ez kuka ugye? Itt már ne cserélgessek fóliát… ?

Tutira kukáznám. Nem ér annyit.

1 kedvelés

ez már egy hónapja is kuka volt :slightly_smiling_face:

egy ideje már nem használtam mert sérült volt a fólia és most megbontottam hogy milyen lehet
köszi a tanácsot!

Szakszerű mozdulattal messzire hajítani :grin:

Veszélyes hulladék lévén ha lehet egy elemgyűjtőbe hajítsuk messzire, okés? :sweat_smile:

Szőrszálhasogató…:grin: Most keltem, nálam már az is jó, ha az irányt eltalálom nem hogy hulladékgyűjtőt
( igen,oda!)

Alice In Wonderland Thank You GIF

Jó reggel :blush:

Ma nálam is előjel nélkül megadta magát egy 21700 akku. Mentségére szóljon, 4 éves volt…én is kaptam. IJOY 21700, 3750 mAh.
Bár mindegyik ennyit bírna :+1::slightly_smiling_face:

3 kedvelés