Akku keverés..?

Sziasztok, a problémám a következő lenne;

Vettem egy akku párt, mivel az én egyikem már gallyra ment. Sajnálatos módon a kiküldött kettobol az egyik hibás. Nem toltodik.

Jelen pillanatban van ketto mukodo aksim, egy ujszeru es egy hasznalt. Annyit tudok, hogy mindketto 3,7V-s, es 3k mAh-s. A-t nem tudom a regienek(ujnak 35).

Szoval az volna a kerdesem hogy amig a hibas termeket ki nem cserelik mi bajom lehet abbol ha a hasznalt aksit es az ujat hasznalom egyszerre?

Nyugodtan johet a szakmai hattersztori is ezekrol, szeretek tudni :slight_smile:

2 kedvelés

UPDATE: eleg erdekes dolog tortent, naszoval van nekem egy kulso aksitoltom ami kulon jelzi ha tolt, ha nincs benne semmi, vagy ha rosszul van benne.

Ezt en percekig forgattam semmit sem jelzett.
Kicsivel kesobb bejelezte, hogy szia, van, de nem.toltott rajta semmit kb fel oran at.

Most viszont szepen lassan de mintha toltogetné. Szoval annyival toldanam meg a kerdesemet, hogy mennyire gyanus ez, kicsereltessem-e? :smiley: mindjart belinkelem a tipusat is

Elő fordul ílyen.
Dupla aksis modban használod akkor annyit fog bírni mint a leggyengébb.

4 kedvelés

Ezek jó akkuk.Lehet sokat állt…a raktárban…

1 kedvelés

tehat arra celzol hogy adjak neki nyugodtan idot? :smiley:

Hamár felvette a töltést jó lesz…amúgy se tudnád már bizonyítani ,hogy nem akarta…

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.