Ajánlott Vaper tag!

Sziasztok! Nem szokásom ilyent írni, vagy bármi ilyen témával kapcsolatos dolgot felvetni, de az elmúlt napokban nagyon pozitívan csalódtam az egyik vaper tagunkban.
Elmesélnèm kis történetünket.
Az egész úgy kezdődött, hogy volt egy posztom ami a torok hatás miatt lett létrehozva és ezen poszton belül pedig cserére kínáltam a Geeek Vape Ammit tankom. Ekkor jött képbe @Bocimobil82 aki csak úgy ismeretlenül rám írt és érdeklődőt iránta. Az első perctől remélem írhatom ( vagyis én így láttam :smiley:) közvetlenek voltunk egymással, nagyon segítőkész, alkalmazkodó és megértő volt. Minden simán ment, mondhatni nyélbe ütöttük a tankot, és modot is :smiley: aztán volt rá pár napra egy palást repedésem ami megnehezítette a mindennapomat. Nagy segítséggel segített ezt a problémám is megoldani. Story röviden ennyi. A lényeg viszont, hogy mint emberileg mint vaper tag, nagyon örültem/ örülök, hogy megismertem/megismertelek. Kevés ilyen emberrel találkoztam. Ajánlott Vaper és segítő!!

13 kedvelés

Mi is örülünk,hogy ismerjük.

4 kedvelés

Szia Szabi!
Köszönöm a kedves szavakat és a bizalmat.
Örülök ha segíthetem.
Szintén nagy öröm az is hogy a közelben egy új vapert ismerhetem meg a személyedben.
Remélem még máskor is segíthetek ha szükség lesz rá.

9 kedvelés

Köszönöm János szintén örülök nektek!
Akivel eddig fel vettem a kapcsolatot vagy személyesen is találkoztunk nem csalódtam!
Remélem marad is így mert egy nagyon jó közösségre találtam a vaperinán! Rengeteg tudást és segítséget kaptam én is itt amit viszonozni is tudni kell valami úton módon.
Remélem hogy sikerül is még!

6 kedvelés