A végső megoldás

És még a harcsák is tapadni fognak ránk.

Peek A Boo Mascot GIF by City of Selkirk

4 kedvelés

Szervusz @Sajt ! Szervusztok !

“Beáztatunk 3 doboz barna sofit” Annak idején még valamikor a fekete fórum virágzásakor, próbálgattuk páran a snussz áztatását. Gondolom mindenki tudja mi az a snussz (nem részletezem). PG-ben áztatva elég jó ízű dohányos levet adott, DE oly mértékben kokszolt, hogy lényegében el lett hanyagolva. :rofl: :rofl: :rofl:

További szép napot mindenkinek ! Peace ! Ölelés. :hugs:

6 kedvelés

Ezt jó tudni. A világvége utani nap után túlélő ötletnek nem rossz.:sweat_smile:

4 kedvelés

Akkor csak engedd el!! Én átveszem mind!! :joy:

4 kedvelés

Vágott dohánnyal nem próbáltátok? A snüsszre emlékszem, de én csak pofában próbálgattam, egy rövid ideig, 3-4 fajtát (nem jött be…)

Lehet, hogy alapos szűrés is kellett volna neki. :thinking:

3 kedvelés

A kokszolást megszoktuk.:sweat_smile:

3 kedvelés

Én bizony nem! :slight_smile: El is szörnyedtem most a vattacseréné a tiszta VG helyetti Old Captain liquid használata után. :grin: Na, de valamit valamiért…és ennyit alkalomadtán bőven megér az élmény. :+1:
Egy időre most el is telített az aromahasználat…engem is, nem csak a vattát. :slightly_smiling_face:
Eskü, hogy így 4-5 nap után vágytam ismét a ‘natúr vépelésre’…ami egyáltalán nem telít el, soha sem.

4 kedvelés

A Dvarw 2 tank után vatta cserés a kivonatos miatt.

7 kedvelés

Szervusz @Zoli76 ! Szervusztok !

Nem a vágott dohányt nem ! Igen szűrni kellett volna, de a kávé filteren az istennek sem akart keresztül csorogni ! :grin: Viszont áztatáskor szemmel látható apró kioldódott darabok látszottak. Otthoni körülmények között elég nehéz lenne szerintem leszűrni, talán át préselni valami szűrőn, ahogyan az olajat szokták. Az viszont már ipari méret.

5 kedvelés

Szerintem nem szól másról a történet mint, hogy érzékelve, hogy korábbi analóg szenvedélyünkre hajlandóak voltunk áldozni havi szinten kb. 60 ezret ( napi egy dobozt feltételezve) azt biztos elképzelésük szerint megtesszük gőzölve is, így bátran lehet emelni az adókat és a törvényi korlátokkal saját malmukra terelgetni a bevételeket. Lásd az irányított jövedelem felhasználását pl. Szép kártya…
A véleményem az, hogy semmi nem fog megszűnni csak pont annyiba fog kerülni a gőzölés, mint az analóg…

4 kedvelés

Szia!
Lemaradtam a franciákról.
Mit lehet tudni?
Gugli nem volt a barátom.

2 kedvelés

Én őszintén megmondva szerettem dohányozni. Gondolom más is volt így. Most a vape az ami a számban lóg egyfolytában. Azért tertem át mert a lakás ahol laktam ott nem lehetett. Akkoriban hétvégenként egy tálca sörrel leültem a gépelé és játszottam éjjel addig amíg a sör nem fogyott el vagy én nem döltem ki. Sör meg cigi nélkül nálam nem opció. A vapet szivhattam a gép elött is. Másik része az anyagiak. Jóval olcsóbb természetesen. Téptem is a hajam amikor a vape42-be bememtem és otthagytam vagy 40 ezret a kezdő szettemre. Én nem vagyok hajlandó az államot tovább etetni. A leadózott pénzemet igy is megadóztatják a boltokban mégegyszer. Majd most még jövedékivel is meghúzzák. A lónak a f@…át.

11 kedvelés

Dettó…amíg van lehetőség, beszerezzük ami kell. Remélem…

7 kedvelés

Ez a leg jóbb megoldás!!

6 kedvelés

Csak azt nem értem az egészben ,ha sütibe teszem akkor aroma,he elszívom akkor jövedéki termék?

7 kedvelés

Pénz,pénz,pénz… gondolom ismerős :joy:
Az ukrán cigi se hivatalos úgy tudom itthon de ha kell akkor van az is :man_shrugging:igaz külföldi zárjeggyel :joy:

7 kedvelés

Fiatalabb koromban én is lemaradtam, most meg már nincs esélyem… :pill:

5 kedvelés

Nincs azokon se számláló :joy:
Max nem egy nyelvet beszélek velük,de a francia lányoknak is ugyan ott van a vízcsapja :joy::joy:

8 kedvelés

És még mielőtt valaki azt gondolná !
Igen van testvérem és így nem egyedül vagyok ilyen hülye :crazy_face::joy:

8 kedvelés

Igen a vízcsapja, de ott volt az apja…

3 kedvelés