A Te Zeus X-ed is folyik? Na akkor figyelj

Gondolkozol, hogy veszel egy GeekVape Zeus X-et, de sokan lehúzták a véleményükkel? Vagy már van, de folyat? Ne aggódj, megvan a megoldás! Ne add el! Ne dobd el! Megoldjuk!

Alapjáraton a Zeus X egy igazán jó DL tank. Nagyon jó ízvisszaadása
van. A vattázását sem kell túlgondolni.

Mint ex X tulaj mondom, hogy van megoldás a folyásra! És nem a több vatta az. Tudom, hogy arra gondoltál mert én is arra gondoltam először. Vagy legalábbis benne volt a megoldáskosárban. De nem jött be, mi? Ne aggódj nekem sem.

Na de térjünk a lényegre!

Ugyebár azt mindenki sejti, hogy ezeket egy gép rakja össze, gyártósoron. Nos ez a gép is tud hibázni. Annyi a bibi, hogy a kémény két részből áll, de mivel ezek az alkatrészek külön lettek kimarva, így össze kell őket rakni. De az említett gép nem nyomja össze rendesen, ezért nincs meg a 100%-os vákum.

Neked csak annyi a dolgod, hogy teljesen szétkapod az egészet, tartály részét főleg. A deckből nem kell kipakolni, de azért ürítsd le!

Csak a kémény legyen előtted, ez az :

Furán fog hangzani, de mondom mit tegyél.

  1. Tegyél valami puhát az asztalra, esetleg egy kartonpapír vagy konyharuha is megteszi.
  2. Erre tedd rá a Zeus X kéményt, felfelé legyen a levegőbeömlő, csak amolyan rendeltetésszerűen.
  3. Tegyél az alkatrész tetejére szintén valami puhát.
  4. Ha elég testtömeggel rendelkezel akkor elég lehet ha ráfekszel a bebugyolált kémény szekcióra. De ha biztosra akarsz menni akkor egy jól irányzott ütés egy kalapáccsal biztos siker.
  5. Ha figyeltél eléggé akkor egy kattanást hallottál! Na most cuppant össze a kémény! Most a tutitutituti…….

Egy kis érdekesség. A Zeus X esetében az RTA palást valójában ez az alkatrész! Amit összenyomtál az a kémény része mindkettő. Ha tudtad akkor bocsi, tudok olyanról aki nem tudta.

25 kedvelés

De jó végre nem folyik, köszi szépen!! :smile:

4 kedvelés

Én köszönöm, hogy olvasol. :hugs:

3 kedvelés

Még a kőkorszakban DL es koromban amig nem voltak ilyen ár folyamok én is vetem kettőt az aliról mert akkor még olcsóbb volt kinából :melting_face: . Néztem én is a movie amiben benne volt ez a téma . Szét kaptam és jól falhoz vágtam. Kattant nekem is biztos mivel jó lett :rofl:. Aztán annyira megszeretem ezt tankot hogy vetem még egyet. Azon meg kibontás után a kalapács segített. Furcsa volt de ez van …

2 kedvelés

Nálam kettő volt eddig, egy saját, egy meg ismerősé, mert folyott ugyanígy, hogy csináljak vele valamit. Az egyiknek kalapács kellett, a másiknak meg elég volt, hogy simán ráfeküdtem. :sweat_smile: Nem tudom miért van ez, hogy egy gép rosszul nyomja össze, de megoldottam, majd le is írtam. :blush:

Megfogadtam hogy nem Dl ezem többé :slight_smile: Szét is osztottam mindent… De az a fránya DEAD RABBIT V3 nagyon csiklandozza a fantáziám :slightly_smiling_face: Jó nekem a tág mtl is . De meglátom és azt érzem mindig hogy nem drága megveszem. Szerintem előbb utóbb úgyis megfogom venni .

5 kedvelés

A dead rabbit tankok mindegyike nagyon szuper, nem vesztesz vele. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szèp estèt. Csak most találtam rá erre a tippre. De tènyleg működik. Lassan 1 ève küzdök vele ,nagyon szeretem mèg így is hogy folyik. Na de most megoldódott. Sokkal jobb lett . :saluting_face: köszönöm . :grin:

3 kedvelés

Szia @Sanyi84 üdv köztünk! :hugs:

Szívből örülök, hogy Neked is bevállt! Használd továbbra is megelégedéssel! :blush:

4 kedvelés

Lehet túl vagy már rajt, de a v3-mal nem nyúlsz mellé.
A v2 csalódás.
A v1 szintén rendben.

Sziasztok !

Vajon a Geek Vape Sub-ohm SE Tanknál is működhet ?

Szép estét !

Szia. Nem biztos, mivel csak hasonló, de azért mégis más. Én csak nagyon óvatosan próbálkoznék, mert azon a részen van, ha jól nézem akkor a bajonett zár is, az ne sérüljön.

De mielőtt neki kezdesz, másik porlasztóval is folyik?

1 kedvelés

Kipróbáltam de ugyanúgy folyik.
Melyik geekvape tank ajánlott?
Nem eleve gyári hibás stb.
Mert ízre,porlasztásra nagyon bejön.
Vagy engedjem el ezt a vonalat?

Nem lebeszélni akarlak,de az én porlasztósomhoz kb.három hónapja nem nyúltam és még nem is könnyes az alja sem :man_shrugging:ott valami nagy gebasz lehet :thinking:

1 kedvelés

Nekem is kb fél év után kezdődött,addig kiváló volt.:worried:

Nincs baja nekem,pedig nem is használom :joy: