A poco bar magyarorszagon legalis?

sziasztok! ugy dontottem hogy atterek az e-cigire, napi 10-12 rendes cigaretta utan. azt olvastam, hogy kezdoknek eloszor jobb az eldobhato vape, tehat en is ezzel fogom kezdeni, a poco bar bl 10 000-t neztem ki magamnak. olvastam @Vaperina_Kinga cikkjet a tevhitekrol az e-cigivel kapcsolatban, amiben azt olvastam hogy magyarorszagon csak az elf bar illegalis, mint eldobhato vape. tobb cikket is olvastam hogy a poco mar elterjedtebb mint az elf bar. csak biztosra szeretnek menni, hogy nem fogok semmilyen bajba kerulni mielott megveszem. aki jartas ebben a temaban, annak a segitseget nagyra ertekelnem. koszonom!

1 kedvelés

Engedd el az eldobhatós dolgot, a poco lett az új elf, már arra is rá vannak állva. Nem mellesleg rohadt környezetszennyező hetente akksis cuccokat kidobálni. Egy egyszerű pod (pl Oxva Xlim Pro) + nikotinsóval (pl elfliq) ugyanott vagy. Kezdésnek hibátlan, és mellette könnyebben el tudsz jobban merülni a vape világában ha szeretnél.

6 kedvelés

Szia @wwwxxx8xxx üdv itt! :slight_smile:

Örülök, hogy olvastad a cikkem, de sajnos frissítésre szorul, köszönöm, hogy emlékeztettél rá a kérdéseddel. Az aktuális NAV által is leközölt helyzet az, hogy mindennemű eldobhatós termék eladása és birtoklása is illegális.

Csatolok egy NAVos cikket ami leír mindent.

9 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.