Zeus x mash




Szia itt vannak a képek, ahogy igeretem, nem tudom hogy jól csibaltam-e, ne kíméljetek ha rossz :smiley:

3 kedvelés

Oh erre bem is gondoltam köszönöm, a jó tanácsot

2 kedvelés

Szia, valami ilyesmi kell neki :slight_smile: majd ha kimegy belőle egy tank, akkor szedd szét, nézd meg, hogy pörkölődik-e valahol a vatta és ott vágd le ollóval. De ennek jónak kell lennie. Ha az elején kapnál ilyen félszárazat, akkor csak a topcap-et vedd le és felülről cseppentsd be. Utána beindul a közlekedőedény effektus. Sok sikert, remélem jó lesz.

1 kedvelés

Remelem most építettem ujra hátha jólesz…, bár meg mindig tul sok likvidet kap (remelem majd egy másik fajta vatta segíteni fog​:smiley:

1 kedvelés

Hogy sikerült az építés? Egyébként ha megnézed a képeket, és elolvasod, amit @Kabak írt, akkor láthatod, hol a hiba.

Szerintem is a kevés vatta a probléma, ezért is írtam, hogy ha küldesz képet, úgy egyszerűbb lesz megoldani a dolgot. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia, igen sikerult a kővi építés, köszönöm a sok tanácsot, lényegesebben élvezhetőbb,az ízt is jobb a gőz is, a második tankot gőzőltem el :smiley:

4 kedvelés

Szia,még eszembe jutott valami,ami sokkal egyszerűbbé teszi az egészet. Kipróbáltam és műxik is. Megvan a 6mm mesh sablon. Ha erre ráhajlítod a meshlapot,akkor látszik,hogy jó hosszú lába marad. Ezért jó magas lesz amikor becsavarozod. Én fogtam és kb 2-2mm t levágtam mind a két végéből. Így jóval alacsonyabb lett az egész építés és egy szűk 3as vatta kettéhajtva finoman egy fordulattal összetekerve egymáson jó is alá. Teljesen jól műxik és nem kell akkora vattakupac az építéshez. Levegőt még jobban elzártam,már jócskán fél alatt van nyitva csak. Ha szeretnéd kipróbálni,akkor csinálok róla képet.

2 kedvelés

Szia, szívesen fogadok minden otletet, ha le fotozod meg köszönöm :smiley: ki prolik ha ugy van​:smiley:

1 kedvelés

A képen 2 dolog van. Az egyik az alacsony mesh kevés vattával. A másik pedig egy jól beillesztett kéménynél fejjel lefele tartva sem folyik a tank.Ez utóbbit is próbáld ki sztem ha folyik a tankod.


Sajnos a levágott kis darabokat kidobtam,de kb 2-2 mm volt.

3 kedvelés

Köszönöm szépen, következőnek igy fogom csinalni :smiley: