Zeus x mash

Szia, szétszedtem én is az enyémet. Láthatod az elejétől kezdve, hogy hogyan nézett ki, mekkora vattát teszek be, milyen hosszúra hagyom, mekkorát vágok le belőle és hogy a végén hogyan néz ki. Én nem ritkítom a behúzott vattát. A vatta annyira vastag amit behúzok, hogy csak úgy lehet behúzni, ha közben a vattával nyomom lefele a meshlap alatti rúgós pöcköt. Anélkül nem lehetne behúzni sem. Mielőtt behúznám széthúzom vékonyra és feltekerem. Olyan hosszút húzok be, hogy a build deck alját elérje majd. Amikor betömködöm a nyílásába oldalt, akkor szárazon szinte be sem akar férni,befér de nem laza. Ez akadályozza majd meg, hogy ezen a nyíláson visszafollyon. Tehát a vatta szárazon feszes mindenhol 50-50 pg-vg lénél.Nem kell betonra tölteni vattával, de laza se legyen. A tetejét úgy vágom meg, hogy egy kis része azért maradjon- ez lesz a puffer, ami majd tart magában egy kis lét.









Amikor behúztad a vattát és méretre is vágtad, akkor a 2 végén próbálj kis kört formázni belőle és annak a körnek vágd meg a tetejét. Ha siekrül, akkor 1-2 tank után érdemes széthúzni és ahol barnul a vatta ott finoman még szabni belőle, hogy ne érjen hozzá a kéményhez. Az első képen látható, hogy ez nálam legutóbb elmaradhatott. Jó bütykölést. :slight_smile:

2 kedvelés