Zeus sub ohm szétesik

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni egy Zeus Subohm tankkal kapcsolatban. Mint a vidin is látszik a belső kamra rész egy nem is olyan erős húzásra szétesik. A legnagyobb probléma ezzel, hogy ez miatt a tank tartalma a zsebemben kötött ki mikor elő akartam venni. Ez a kamra rész sajnos nem menetes csatlakozású és akármilyen erősen is nyomom össze akkor is viszonylag könnyen szétesik. Ez gyári hiba lehet vagy járt már így más is esetleg?

Szia @GuTyii üdv köztünk :heart:

Sajnos én gyári hibának nézem. Ezeket gépek préselik össze, de ez elég egyedi eset. Mástól nem is hallottam. Sajnálom. :pensive:

2 kedvelés

Remek… május közepén vettem és ahogy értelmezem a gariját külön tankokra csak akkor él ha alapból hibásan érkezik a termék… azért köszi a választ!

4 kedvelés

Szia!
Csatlakozom. Én is a gyári hibás opcióra tippelek. Sajnos ez benne van a pakliban, szerencsére ezek nagyon ritkán előforduló dolgok, ennél még talán most láttam ilyesmit először.

2 kedvelés

Köszönöm a választ! Azért ez is megnyugtató, hogy nem sűrűn fordul elő ilyen, szeretnék egy másikat beszerezni mert nagyon jó tank és nagyon szerettem.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.