Wotofo Profile PS vegyes mesh lappal?

Amugy valaki kiprobalta mar, hogy vegyes meshlapot rak bele? Ma vagy holnap ki akarom probalni, egyik oldalra ss, masikra meg ni80. Az ellenallasuk ugyanakkora szinte, a rampaido meshnel nem sokat szamit es minden iz fog jonni remelem :slight_smile: valaki csinalt mar ilyet? Mukodhet? Nem fog gondot okozni a modnak?

2 kedvelés

Kíváncsi leszek. Majd írd a tapasztalatokat! Drukkolok!

1 kedvelés

Mindenfelekeppen :slight_smile: ha nem jelentkezem, akkor nem jo otlet volt es felrobbant :slight_smile:

Haat nem jartam sikerrel, de legalabb mar ezt is tudjuk :slight_smile:
Az ss-t felizzitotta, de az ni80-at mar nem. Lehet az ss-nek kisebb volt az ellenallasa es nem ment tovabb a nagyobb ellenallasu ni80-ra.
Legkozelebb majd kiprobalom ugy, hogy nem sorba lesznek kotve, hanem parhuzamosba, lehet ugy mukodni fog. Csak ahhoz meg kell keresnem a masik squonk pint.

Köszi a visszajelzést. Sajnálom. De egy próbát megért.

1 kedvelés

Seriesbe kösd úgy menni fog talán, dobozában neked nincs másik pin? De nem biztos hogy menni fog a dolog mert ugye két különböző anyag, lehet úgy kellene hogy a Ni80 alacsonyabb legyen mint az ss

De van masik pinem, csak irtam, hogy azt meg kell keresni :slight_smile: es sorba volt kotve, ezt is irtam :wink: legkozelebb parhuzamosba próbálom :wink: