World of tanks!

Arra már voltaren kell, hogy ne fájjon :sweat_smile:

3 kedvelés

Megvolt a 7 is. :grin:

3 kedvelés

Ezt most probalom nem felreerteni ezek utan:

:thinking: :face_with_hand_over_mouth:
Nemmegy… :rofl::stuck_out_tongue_winking_eye: :joy:

4 kedvelés

@KaCsa :smiling_imp:
:joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

LOL. Most lett meg a második tankom… 43 éves vagyok… :smiley:

3 kedvelés

Én most leszek 42, tavaly ilyenkor nekem is 2 darab volt…igaz ami a képen nem látható az kb 6 darab ami már nincsen nálam. Szóval nem lehetetlen küldetés, sikerülni fog! :grin:

4 kedvelés

És mikor kezdted?2 hónapja?:wink:

3 kedvelés

2018-ban

2 kedvelés

3 hete. :smiley:
Illetve előtte volt régebben egy Eleaf iStick Pico-m. De nem sokat használtam.
Durva, hogy 3 hete tiszta vagyok, semmi dohány és papír égetés.

3 kedvelés

Nekem négy van és kettőről most nem is tudom hogy hol van​:sunglasses:Egy talán a horgászcuccok közt vasárnap óta :rofl:

1 kedvelés

Haaaat. Ha mar csak haletetesre jo, akkor ideje megvalni tole. Ha egy eredeti dvarw fl mtl 22mm vagy Kayfun Lite 2019 akkor usse kavics, 4000HUF-ert atveszem toled, haletetes utan tobbet nem adok :stuck_out_tongue_winking_eye: :smiley:

3 kedvelés

Neeem ez csak kèt trio…és használva vannak ,csak most nem​:laughing:Egyik tényleg tuti horgászik ,a másik meg valszeg a hétvégi utazás óta még jól el van pakolva valahol.Sebaj ,elég megunhatatlan ízek vannak a másik két tankban​:sunglasses:Amúgy pont egy kayfun lite-tal és egy aspire neeko-val szemezgetek :sunglasses:

3 kedvelés

@Ispy nem teee​:joy:

1 kedvelés

Szép szett, mi az aktuális kedvenced, és mennyi félét használsz mondjuk egy héten?

1 kedvelés

Erre itt tízből kilenc felhasználó tudja is a választ .Tehát van neki két pioneer amit használ ,plusz a fene tudja még mennyi amit csak nézeget mert megtekerni őket lusta​:rofl::rofl:

3 kedvelés

Na, azért nem igaz. :grin: A dvarw flt is használtam sokat, a 2 dvarw v2-t és az atamant is. Igazából addig nem akarok új tankot beüzemelni, amíg még van abból a 3 ízből, amiket most használok és nem a kedvenceim, mert kiönteni nem akarom, ha meg elkezdek mást szívni, akkor sohasem fogy el. Szóval 1-2 hónap és vége. :rofl:

2 kedvelés

A pineereket szeretem és az ataman is jó tank, leszámítva a töltést. A dvarw is jó, de mostmár nem a kedvencem. A többi meg szép (remélem jók is).

3 kedvelés

Én tegnapelőtt dobtam ki kb fél liter lejárt liquidet. Ott rohadt a polcon, több mint egy éve hozzájuk se nyúltam. Én is pont azért tartogattam, mint te: sajnáltam kidobni. A vége mégis ez lett. Én kezdem elengedni, hogy minden liquidből elszívjam az összest. Egyszerűen túl nagyok a kiszerelések, ráunok mielőtt elfogynának.

5 kedvelés

Ez ismerős ,van két keverésem május közepe óta ami alig akar fogyni.Még van kb 20ml red Astaire (frissen jó szerintem) és vagy 45ml pinkman.Rájöttem hogy ezek a piros bogyósok egy idő után nekem olyanok mintha befőtt levet innék.Ok az Astaire jó ,de az elején túlzásba vittem.Én úgy élem fel ezeket,hogy amikor közel járok a kokszoláshoz akkor kap a tank egy utolsó fél-kétharmad löketet belőlük .Szóval fogynak,de mégse :rofl:

4 kedvelés

Hát én meg nem fogok 30k-t kiönteni, ez van, van olyan bekevert 120ml, ami lefolyó lesz, de ami ilyen el lehet szívni, csak nem kedvenc, azokat elszívom. Most meg már nem is keverek be ész nélkül mindent elsőre, csak óvatosan csinálom.

6 kedvelés