Voopoo Argus GT 2 kit Uforce-L tank

Helló!

Voopoo Argus GT 2 kit-et vennék Uforce-L tank-kal.
Honnan tudnék rendelni? Carbon fiber vagy Graphite színben kellene. Mekkora AH akku kellene bele? 3000-es vagy nagyobb? DL használatra. 2 db 18650 azt tudom.
Webshop legyen: megbízható + olcsó + gyors szállítás! :interrobang:
Aliexpress-ről rendelt már valaki?
Voopoo saját online webshopjából?
Eu-s webshop.
Már jojózik a szemem a Google-zástól. :rofl:
Esetleg ha valakinek van alig használt, és eladná jó pénzért? :smile:
Előre is köszi az ajánlásokat! :pray:

3 kedvelés

Igen, én is ezt találtam. Rendeltél már innen? Simán megérkezik a csomag? Vagy számíthatok valami plusz költségre a magyar hatóságoktól?

nem rendeltem.De gyár így biztos megjön és igen vám+áfa.

2 kedvelés

Nem igen kapni már Argus GT2 szettet de az alternatíváját a Drag 4-et megveheted a franciáktól. Itt kínai webshop áron megkapod.

Akku

Vagy

Vagy

4 kedvelés

Szia, itt találsz, habár csak ebben a három színben van, kb. 20 nap alatt itt van
https://www.sourcemore.com/voopoo-argus-gt-2-kit-with-uforce-l-tank.html

18650 akkut itt kapsz

8 kedvelés

Köszi az ajánlatokat. Végül a Voopoo shop-jából rendeltem. Adtak 25% kedvezményt.

5 kedvelés

Állítólag az adókat ők fizetik. De majd kiderül.

2 kedvelés

Általában benne van az árban…

2 kedvelés

Szívesen, örülök, hogy összejött :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Lenne még egy kérdésem vagyis több. :smile:

  • Tehetek a MOD-ba védelemmel ellátott 18650-es akksit is?
  • Amiket linkeltetek és mások is linkeltek akksik (más hozzászólásban is) védelemmel nincsenek ellátva. Ez nem okoz problémát a MOD-ban?
  • Miért jobb akku töltővel tölteni mint a MOD-ban tölteni az akkut?
2 kedvelés
  • nem használok védelemmel ellátott akkut mert veszélyesen élek :smile:
  • nem okoz gondot. Minden felhasználó ilyen típusú akkumlátorokat használ a modokban
  • azért is célszerű töltővel tölteni az akkut mert ezzel se kockáztatod, hogy a mod tönkremenjen. És hát elég sok olyan esetet láttam, hogy az emberek sajnálták rá a pénzt aztán pár hónap múlva jött a dráma “nem működik az eszköz mi lehet a gond” üzenetek :smiley:
6 kedvelés

Ok. Kösz! Rendeltem is 4 akksit https://thebatteryshop.eu/hu/Sony-US18650VTC6-Li-Ion-akkumulator-cella meg egy xtar https://l-m-s.hu/akkumulator-tolto-xtar-vc2sl-akkumulator-tolto töltőt. Remélem jót rendeltem.

3 kedvelés

Akksik és a töltő megjött. A mod még Németországban utazik. :rofl:

Végre ma megérkezett a csomag. :star_struck: Csak az akksikat elfelejtettem feltölteni :thinking:, úgyhogy még nem teszteltem.


6 kedvelés

Hali!

Ez a Drip Tip jól áll? Nem tudom beljebb nyomni. Így kell lennie vagy teljesen össze kellene érnie a tank fedelével?


2 kedvelés

Teljesen össze kéne érnie. Esetleg megpróbálhatod azt, hogy a driptipet kiveszed és beliquidezed hátha csak száraz a gumigyűrű és emiatt nem megy beljebb.

5 kedvelés

Ahogy néztem a tank fedelén a Drip Tip helye befelé kúpos, tehát a közepe mélyebben van mint a széle, a Drip Tip alja pedig egyenes, az nem kúpos. De majd kipróbálom az általad írt módon beljebb nyomni.
Kettő gumigyürü van Drip Tip-en.

3 kedvelés

Benéztem. Nem kúpos, csak volt egy kis kondenzátum és amiatt láttam kúposnak. :face_with_monocle: Egyenes! Szóval @gangsta_gergo úgy csináltam ahogyan javasoltad + nyomtam és tekertem mintha csavaros lenne. A végeredmény = PASSZENTOS :rofl:

4 kedvelés

A liquid sok mindenre jó :sweat_smile:

4 kedvelés