Vélemény? Pro-kontra

Amigók rakok be pár képet,és remélem legalább 1-2 kraftról tudtok véleményt mondani. Ahogy nézem jobban kijövök anyagilag ezekkel mint a kész liquidekkel. Köszi ha elolvasod. :grin::fire:









Egy képet nem vágtam körbe,nézzétek el. :sweat_smile:

Que pasa ? :rofl: Szép válogatás . Rip vapes és Journey vél nem nyúlsz félre . Black note is nagyon népszerű és sokan osztják itt a véleményt , hogy nagyon finom. Többivel nem találkoztam. De itt biztos van aki igen .

3 kedvelés

Nos én egyikkel sem találkoztam, de a banana ice-szal nem is fogok, az egyszer biztos. :rofl:

1 kedvelés

:rofl:
Banana Eating GIF

Az Ice témát hanyagolom.
A többi nem rossz.
A Journey-t érdemes elszívni 3 hónap alatt, mert megkukoricásodik az íze :grin::roll_eyes:

A Cavendish-ek meg számomra túl édes, viszont elég jellegtelen ízű dohányok.

(Jeges banán? :person_in_manual_wheelchair::nauseated_face::scream:bár a banánfagyi meg jó. Mondjuk az nem mentolos)

4 kedvelés

Szia. Én elég sok journey dohányost szívtam már roart is. Egyszer elmegy de szerintem van jobb is… pl: dark water, RY4, parliament.
Hűsítőst egyáltalán nem szívok.
A többiről nincs véleményem.
Alaplevet milyet veszel hozzájuk?

UI: ha van én egy Don cristo pistachio-t meg egy Just juice Sweet cubano-t dobnék a kosárba :wink:

3 kedvelés

Köszönöm a tippeket! A felsoroltakra rá guglizok. :grin:

1 kedvelés

Szia. Ha már van egy energiaitalos akkor Chill Pill Truly Energy Drink, nagyon finom és gazdaságos (10/120, ~1900 Ft) nagyon jó íze van és nem kokszol egyáltalán, nem úgy mint a Cloud Junkie EnerJuice, azt kerüld.

2 kedvelés

Rá néztem,van is pár vélemény. Akkor az kamu hogy annyira mentolos hogy szívhatatlan?

nagyon kevés hűsítőt éreztem benne, ami fura mert a truly-ról én is azt olvastam mindenhol hogy tele van hűsítővel :thinking:

1 kedvelés