Vége meg érkezett 🥰

Igen, az lesz a legjobb. :confused:

2 kedvelés

A deck aljáig is leengedheted a vattát, úgy teljesen le tudod üríteni a tankot, és ha oda benyúlsz csipesszel megborzolod akkor mégjobban fedve lesz a vájat.

2 kedvelés

Így nem sok a vatta?

3 kedvelés

Szerintem nem. :thinking: Ez elkéri a vattát.

2 kedvelés

Szépen levitted az aljáig. Ügyes. :blush:

3 kedvelés

Már nem folyik :slight_smile: köszönöm szépen:) most a másik nem igazi az meg köpi a liqvidet meg furi íze van


Azóta már ritkította rajta kicsit

2 kedvelés

Örülök, hogy sikerült. :blush: Egy másik tankodnak fura az íze? Lehet félre érték valami.

Jajj, jó bamba vagyok. Ez másik. :sweat_smile: Ha köpködi, akkor is kevés lehet a vatta, viszont, ha nem folyik, akkor csak a tekercsben kevés, a vájatban jó. Ha újra vattázod, csak a vatta végeit ritkítsd meg úgy, hogy a vájatban ne szoruljon.

1 kedvelés

Rendben abba a gyári vattát tettem ,de meg próbálom a másikkal

1 kedvelés

Vannak kazánok amik tökéletesen működnek a kevés vattával is, de vannak olyanok is amikbe rendesen oda kell tenni azt a vatta mennyiséget… De majd idővel rá jössz, mindenre is… Kitartás… A jó úton haladsz…

5 kedvelés

Rendben köszönöm :slight_smile:

2 kedvelés





Bocsánat,hogy ennyire béna vagyok,de ezek az első építéseim.

9 kedvelés

Nyugodj le… Senki sem tökéletes. Én, annak idején amikor megvettem a brunhilde mtl kazánt, az első tekerés tökéletes volt, aztán a következő már egyáltalán nem volt jó. Szörcsögött, folyt, forrósodott, köpködött, minden baja volt…
Volt olyan nap h 5-ször vagy 6szor tekertem meg… Ugyanazt a kazánt. De meg találtuk a hibáját. (többes számban írom, mert itt mindenki segített.) most már nincs több gondom vele… Ezért mondom… Csak lazán… Idővel minden jó lesz majd…

8 kedvelés

… És ha bármilyen gond van,… Tudod… Hol találsz meg minket… :blush::blush:

5 kedvelés

Nem vagy béna. Így képről ez tökéletes. :smiling_face_with_three_hearts: Csak működjön is rendesen. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Egyenlőre ugyanúgy szörcsög és köpi

1 kedvelés

Próbáltam alacsony és magasabb watton is

Ha nekem ilyen jók lettek volna az első tekeréseim, most vape-et oktatnék az egyetemen… Csak viccelek… :joy::grin::grin:

az első építéshez képest tök jó ez szerintem,olyan mintha már évek óta csinálnád​:blush::wink:

5 kedvelés

Köszönöm,de valamiért nem jó :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés