Vásárlásfüggők topikja

Érdekes lehet!Egyébként csináltak egy szintetikus sorozatot is.
https://emporiopan.it/tobacco-3609

3 kedvelés

Hát ezt meg minek :sweat_smile:

Több vasat kell a tűzben tartani :grin:

2 kedvelés

Lehet benne valami :smiley: ma leszedtek a fogkoveim, meg kifeheritettek oket (nem a fogkoveket) :smiley: , ugyhogy delelott ettem egy pogit oszt’ annyi

De abban valami CUMI van :thinking::rofl:
Jaaa,én meg se néztem :flushed:

Sziasztok!

Eliquidonlineshopról tervez valaki rendelni mostanában?
Betársulnék, egy Milla Delrin drip tipre lenne szükségem.
Tárgytalan.

Most működik vagy nem vagy arti vagy penonból van több vagy meg se bontottad? :slightly_smiling_face:

Látom nem bírtad a tempot. :grin: Szóval arti gut, penon besser, de a 3. bf60-nak gösser. :rofl: Mert 2 darabot vettem, hogy majd a fehér penonba is belerakom…

Hány darab dicodes deszkát vágtál haza 1et?Akkor csak 1 működik de az se jól? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

3-at vettem, 2 működik, 1 gatya.

3 kedvelés

Hát Istvánom így nem igazán gazdaságos ez a történet! :thinking:

Nem is az volt a cél, hanem, hogy a kedvenc modjaimban ne a dzsunka kínai deszka legyen.

2 kedvelés

Az jó átlag. Álltam rosszabban. Megjavítják… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Csak a szerszámokra és anyagokra a lapokon kívül elment vagy 90k, igaz ezek megmaradnak a projekt után is.

Ez a szó mostanában ismeretlenség homályába vész…(jó volt olvasni) sajnos :grinning:

Nekem ez egy hobbi, abból viszont ez még mindig az olcsó fajtákba tartozik.

1 kedvelés

Ezt meg tudom erősíteni. Van más hobbim ott ha nem veszed meg a k…drágát b@hatod az egészet.

Kiszámoltam, év végére lesz 4 szuper highend szettem és így ebben az évben a szaldó havi 30k körül lesz, ami a vépre elment mindennel együtt.

1 kedvelés

Te kis smucig… :joy:

Összeszámoljam a kertet? :sweat_smile: Na ugye. :joy: