Vásárlásfüggők topikja

Á sajna nem találom dohányosban amit szeretnék érezni . Amit eddig rendeltem az mind széna vagy lutri volt és nem akarok tovább szőrözni vele gyümi deszert bőven elég :grin: így is fájt a múlt hónap pedig óccón úsztam meg

Ó én olyan shopot fosztogatok ami még online megsem nyílt :rofl: amit feljebb linkeltem oldalt onnan nézem mi kell kb 5-7 nap és meg is kapom . Pechemre utólag is fizethetek :grin::joy:

9-10éve spanyolban még az utcán is leszólított miatta egy vaper aki már ismerte valahonnan :rofl:

Minél apróbb legyen…örüljön neki a futár mikor számolnia kell…:rofl:

Na az úgy van a Firstvape shop topik az az Vapeshop születik . Ahol segítek annak a beszerzési oldaláról nézem ki kel és elég jutányosan kapom a dolgokat és így is jelenleg jóval a piaci ár állat futnak ami van készleten pl.: Egy geekvape szerszám készlet 8-9 K náluk 12 euró nekem 3.5k

Na, ezt kell csak el olvassák a tobbiek. Lesz itt rendelés​:rofl::rofl::rofl:

Na múltkori kifizetésem 4db A&L 30ml aroma , egy szerszám készlet , 1 SAIYEN snv , 1L 50/50 alap, 1 cotton bacon 26k
Jó múltkor dobtam egy kis ár listát csak sajna kicsi még a kínálat :pleading_face:

A&L oni es fury-t próbáltam. Jó aromák. Es h 30 ml, így sokáig elegendő volt…

Remélem lesz is hogy tovább bővüljön a hónapban nyílik az oldaluk látszani fog hogy még kicsi. De szeretnék és én is szeretném hogy bűvülj.
Ez az a bolt ahová betéved az ember és érzi nem csak a pénztárcát látják :grin:

Valahol mindent el kell kezdeni…egészen lent. A létra alján, és onnan majd lassan fölfelé…:smiley:

Itt úgy érzem ha el is érik a jó kínálatot nem fognak át esni a túloldalra. :+1:

Szoval az ugy vót’, h beteg lett a v-mate, es el kellett menni erte a Vaprioba…azutan nem tudom mi tortent, de ezek mar velem voltak amikor kijottem :smiley:

6 kedvelés

Minden szívás erősebbé tesz, egy kis Steven Seagal mentollal? :joy:

Nem tudom melyik Vaprio-ban voltál, de a pozsonyi brutál jól néz ki és full-on áruval…nem csoda ha mindent is vesz az ember :blush:

2 kedvelés

Azt hiszem ezt ideteszem.Csak gourmand-oknak :grin:
https://emporiopan.it/bbq-mystic-3617

1 kedvelés

Pont ilyen eros voltam abban is, h nem veszek semmit :smiley:

1 kedvelés

Komarno, nekem az van kozel most koltoztek nagyobb helyre, van minden, mint a bucsuban :sweat_smile: , es nagyon jo arcok a sracok :slight_smile:

Pont ma néztem ezeket a LéVárosban :smile:

1 kedvelés

Az milyen betegsegre utal, h engem a malacos konkretan erdekel? :sweat_smile:

Éhes vagy.