Vásárlásfüggők topikja

Ez az a húzal, amit csak ilyen 150m-es tekercsben lehet megvenni? :sweat_smile:

dehogy, akár 10métert is a németeknél…és pár eur csak a szállítás

És már keresi is :rofl::rofl::rofl:

Segítek Link

Bátya most itt motoszkál hátul az agyamban az a fránya mod :rofl: polír, gravír, új test, nagyobb mossfet, 15 k ellenállás :thinking:. Butítás okosítás :exploding_head:

Sajnos újabb és újabb ötleteim kezdenek lenni hogy miket vegyek még :joy:Jelenleg egy Lost vape sirius 200w mod-ot keresek és lehet én vagyok vak, de szinte sehol az ég világon nem találtam eladót, orosz, francia, amerikai, ukrán, német, indiai oldalakon sem találtam. :sweat_smile: Egyéb ötlet hogy szerintetek merre keressek? :grin:

Hát tudod mért nem találsz ? :grin:

1 kedvelés

Már nem gyártanak ilyet.(?) :joy:

A nevében van a válasz ! LOST :rofl::rofl::rofl::rofl::sweat_smile:

Hogy egyem a szíved :joy:

A kis kanibalista :rofl:

1 kedvelés

Áh dehogy, csak vonz az újdonság. :wink:

Adok-veszek keresek hírdetés hátha akad valakinél még :grin:

Csak tudod azzal annyi lenne a baj hogy az már legalább 1 éve használt cucc lenne mert kB 1,5 éve hogy nem gyártanak ilyet. Láttam ma valami totál noname helyen 19k-ért csak hát annyiért már biztos helyről több mindent is össze varázsolok :relieved:

Bevallom szkeptikus vagyok, de tanácsodra úgy döntöttem utánajárok. Ha lesz kb 9.7méter felesleges Kanthal D-m legalább tudom ki veszi át tőlem :smiling_imp::rofl:

Van pár méterem,de átveszem ha neked nem ízlik​:smiling_face:

1 kedvelés

Hát, pl az Ni80 nagyon pocsék ízű volt. A sima Kanthal-t porlasztóban már használtam…azzal nem volt bajom ízben, gőzben. Szóval a +TH érzet a számomra kérdéses.

Viszont pacsi a zwipf.de-nek amiért Németországból is elküldik 1.6k-ért DHL-lel​:+1: Ha nekik megéri ez ilyen kis tételnél is akkor mások vajon miért rabolják a többszörösét?..pl az olasz shop-ok :thinking:

Don Ghattó meg mondja . Mert nem Zsoltíno Moretti Xylíno a neved :rofl::rofl::rofl::rofl:

Az olaszok elküldik ingyen is…de egyszer majd ők kérnek szívességet tőled. :grin:

marlon brando GIF

A vásárlásfüggők figyelmébe!Tegnap fedeztem fel ezt a gyártót.Elég tetszetős tankok!

2 kedvelés