Vásárlásfüggők topikja

Nem csóró. Megfontolt , anyagias, termékbefektetési elemzésel foglakozó szakember :rofl::joy::sweat_smile:

Mitől dvarw és mitől byka? És mi az a tetején a drip tip aljánál?

Itt megtalálod az afc byka a kazán tér dvarw,a tetején a topcap

1 kedvelés

Oké, köszi :slightly_smiling_face: a. Topcap megvan, csak olyan a teteje, mintha valami le lenne róla vágva… De lehet csak a fotón látszik úgy

1 kedvelés

Igen furi de ha sikba lenne jobb lenne és akkor még szeretném is így nem szép viszont finom.

1 kedvelés

Az utolsót megmentettem, szegény, ott sírt, egyedül, magányosan… :joy:

Ezúton is köszönöm minden vásárlómnak, hogy hozzájárultak eme nemes tetthez, gyertek máskor is! :+1:

…bár már semmim sem maradt. :sweat:

By-ka összes verziója meg van ?

1 kedvelés

Neeem, csak egy v9 van meg ez a v8 lesz, ennyi, bájka vonal lezárva. :grin:

3 kedvelés

Nem húzod ki ezt az orosz ágat :rofl::sweat_smile: csak a prém tankok :grin::rofl:

1 kedvelés

Hát nevetni fogsz, de a bájkával olcsóbb lenne, mint a wotban. :grin:

2 kedvelés

Ne mond volt kolegám WoT mániás utolsó ismert adat 3,8 M amit bele vert :scream:

1 kedvelés

Na, majd ha kijön a v10…:grin:

1 kedvelés

Már kijött, csak SE a neve. :grin:

Nem, nem, 5 szett és elhagyom a klubbot…egy időre. :sweat_smile:

1 kedvelés

azért még egy min. 24mm-es RDL tankot igazán piacra dobhatnának :thinking: a változatosság kedvéért…és miattam :grin:

Szerintem erre ne nagyon várj…de ki tudja.

Tippre a teljes torta 1/3-át a DL felhasználók teszik ki…üzletileg nem elvetendő szegmens rákapatni őket a szűk DL-re.

Igen igen By-ka Howitzer Dl :metal:

Lehet, igazad van, de ahogy látom, a vapesystemnek akkorra a tábora, hogy így is elkapkodják minden cuccukat, hiába 60k per darab.

Mindenesetre engem most annyira berántott az extrém szűk DL-t mtl-ként használva (ízben,gőzben oké az mtl-hez képest is), hogy lehet inkább rálöttyintek 1-2 mg/ml nic-et a mostani 3ra a tökéletes mtl-es TH elérése miatt.


Vagy elkezdek használni Kanthal D huzalt az ss316l helyett :thinking: hátha tényleg igaz a “mítosz”

4 kedvelés

Tapasztalatból írtam hogy igen az ,nekem az. De aki nem hiszi járjon utána.:grin: