Vásárlásfüggők topikja

Mondjuk nem értem hogyan bírsz ki egy napot…nagyon kemény vagy… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Gondoltam rá, hogy elmegyek érte, de a lustaság győzött. Szóval nem kemény, hanem lusta vagyok éppen :flushed::blush:
Kemény akkor leszek, ha legalább egy hónapig nem rendelek semmit :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Elvigyelek én nem bírom :rofl:

6 kedvelés


8 watt ? :flushed:működik​:grin:sosem próbáltam ilyen kis teljesítményen
Jó…ez a szett volt kéznél na :crazy_face:

12 kedvelés

Ott volt a kocsi a s…m alatt, de Budakeszi felé ilyenkor…inkább nem

2 kedvelés

Gold mz…pont ilyet adtam el @Zoli76 nak :blush:

3 kedvelés

Mert nem vártad ki az idejét​:grin:bi bi bíí:blush:
Finom,csak másfél 2 hónap mire azt mondom klassz lett :crazy_face:mikor már nagyon sötét,na akkor :blush:

4 kedvelés

Az ki? :open_mouth:

Most kóstoltam picit rá, nem rossz. :grin::+1: (Még csak óvatos vape van).

1 kedvelés

Na ez az!
Most akarok bele kezdeni a kevergetésbe, mert eddig leginkább long és short filleket használtam, egyszerűbb…gyorsabb. Hát hogy fogok én heteket hónapokat várni egy liquid re?! :joy::joy::joy:
Egyébként nekem a dohánnyal volt a baj, azért nem.jott be

3 kedvelés

Az gyílkos ilyenkor… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Úgye,hogy úgye… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Fogad helye hogy van?

2 kedvelés

Ezért szoktam előre bekeverni mindegy nem mondom mennyi minden mannát :rofl::rofl::rofl:
Már amit vettem azt is méregetem pedig …:grin:

4 kedvelés

Alakul…fáj mint barom. De szopogatom a Bykát…
:joy:

1 kedvelés

Először vettem életemben piros és kék aromát azt is csűrölöm :rofl:
Max ha nem ízlik kollégáknak jó napjuk lesz​:grin:

3 kedvelés

Azért kezdek most a kevergetésbe, mert most annyi hirtelen szivható van, hogy talán lesz idejük érni :blush:
Múltkor már kevertem egyet…lehet én tettem kevés aromát, de elég gyengusz :roll_eyes: biztos az idő majd segít rajta :blush:

3 kedvelés

Szinte maxon keverek,ha túlon túl van akkor még tudom hígítani :blush:de ha kevés ,akkor az veszett fejsze nyele …

3 kedvelés

2 dolgot kezdek megtanulni…

  1. Sose higyj az ajánlásoknak, mert nem biztos…van akinek minden “mennyei dohányíz”, ami folyik.
  2. Sose higyj a bekeverési ajánlott százalékoknak. (Van aki mindent 10 százalékon kever, oszt jóvan, ők többnyire 5000-ért is tankolnak mindig).
5 kedvelés

15%volt írva, úgy kevertem, de kóstolás után még tettem bele…csak úgy találomra :joy: azóta nem kóstoltam

4 kedvelés

Ebből a szempontból neked van igazad.
Longfilleknél már izgalmasabb…ott nincs “pótaroma”.

2 kedvelés