Vásárlásfüggők topikja

Ha lenne az a szjtvgk vagy mim már nem is lenne​:rofl:

3 kedvelés

De azt is csak üressel :rofl:

3 kedvelés

Olvastam egy cikket,.hogy mibe fektessék be az emberek a szja pénzt, khmm, topik? Valami remek ötlet? :grin: Nem mintha ennyi pénzt be kéne fektetni.

4 kedvelés

De ha nem kapok akkor mibe fektessem ?
Ja…én tudom :rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Ne bánd, csak a baj van vele, penon vagy arti, vagy mindenis. Nehéz ügy. :grin: Mondjuk nem kell nekem szja, hogy vásároljak. :thinking:

3 kedvelés

Tudom …szegény embert az ág is …:rofl::rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Mond azt hogy :olyan ez mint a világ …EGYSZER CSAK LETT :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 kedvelés

Szerencsére nem kérdez. Én meg nem beszélek. :grin: :sweat_smile: A hosszú házasság titka.

5 kedvelés

Ezen szakadok​:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Há mé nem? :rofl::rofl::rofl:De :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Olyan topik,hogy ki itt a leghülébb?
Vagy “Itt mindenki hüle?Itt?Mindenki”:bangbang::wink::joy::joy::joy::joy:
Elmegyek röpke 10 vagy akárhány percre tusolni és 48 "nem normális"kommentre jövök vissza​:joy::joy::joy:
:heart::heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart:

6 kedvelés

Én én én én :crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:vállalom :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Én is…:thinking::roll_eyes::+1::joy::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Hmmm, érdekes. :thinking: Akarsz róla beszélni? :grin:

4 kedvelés

Mi van a hülyékkel itt vagyok csak fürödtem​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Semmi semmi :smiling_face:csak tekertünk ,zuhanyoztunk ,meg ilyenek​:rofl:

7 kedvelés

Eladtam mindenem kb másfél hónapja, hogy befejezem. Egy kis smok nord w őt hagytam meg, mert nagyon frankó kis gép.
Erre kb 1 hónapja (se) vettem egy wotofo profile sqounk gépet és visszavásároltam az egyik eladott RDA mat. Plusz rendeltem egy másikat.
Aztán tegnap megjött a Venvii Baby Ness is amihez rendeltem egy eclipse RTA - t. Meg várom hogy a fat rabbit single kijöjjön.

Úgyhogy tökéletesen megértelek. Tele van a tö.öm magammal már.:rofl::rofl:

11 kedvelés

Másfél hónapja álltam át rta-ra. Először vettem egy ares 2-t, aztán, rá két hétre egy brunhilde mtl-t, de már nézegetem a következőt, ráadásul kettőt :grin:
Az egyik egy dwarv 22 (klón) lenne, az 5ml kapacitású, a másik pedig az oxva arbiter 2 solo, esetleg pioneer rta
Ahogy látom én a dolgokat, ez már nem is hobby szintű, hanem egy életforma… Számomra…

7 kedvelés

Nálam ugyanez :blush: január elején ares 2, brunhilde, és ma kaptam meg a Dvarw fl-t​:blush:
Remélem ma jobban sikerülnek a tekerések mint tegnap :blush:
És persze úton van még két kis csomagom.
Azt hiszem, több önkontroll kéne :joy:

11 kedvelés

Én most az asmodus colussos t nézem. Kellene egy kisebb a gen s mellé. Sajna a pico nem jött össze, mert full kamu.

Nincs véletlen valakinek colosuss modja?:grin:

3 kedvelés