Vásárlásfüggők topikja

Ott vannak azok mindenhol, csak rejtözködnek!

Egyébként én sem gondolom, hogy az ára, bár megmagyarázni nem tudom, szűkítővel már +35k-nál járunk, ha szerelem lett volna első látásra, akkor már pont nem érdekelt volna, hogy 90-100-125, itt már mindegy. Na, mindegy túlbeszéltem, ezt is. :grin:

Gondolom azért, mert több vele a meló, Günther és Johann egész nap csak fürészeli szét a miniket, meg reszeli. :grin: Így több a selejt anyag is, ami megy a kukába, de azt is ki kell fizetned! :point_up:

Nem tudom mihez hasonlítod.De: 2év gari! Szervíz! Igy örök darab. Olyan mint a hifi ez azt tudja mint a hangfalad csak modba.

1 kedvelés

Oké, de mit kapsz +35k-ért egy minihez képest? :thinking:

A többi az csak kinézet én az alap dicodes-ről beszélek…21700as sima is drágább mint a mini.

1 kedvelés

Persze, de abban több az anyag, ebben meg kevesebb. :grin:

Na, mindegy, szerintem a gyártás technológia bonyibb az sbs-nél, ezért az extra ár.

Viszont ennyi zsé-ért normálisan rámarkolva kisujjal nyomkodhatom a tűzgombot :upside_down_face:

1 kedvelés

Tudod, gondolkodtam új hobbin, rc autók, kb 1,5 daninál már kapsz egy alap szettet, ami használható is, szóval…egyébként írtam nekik levelet a kis szar bf60-am miatt, 1 órán belül válaszoltak, du. 2-re megvolt a megoldás, hát ezt kapod, többek között.

1 kedvelés

Fent is van tűz gombja bekapcsolható,hogy melyiket használod lent vagy fent…

3 kedvelés

bár ez még occsóóó cucc a 11éve 90k-ért vásárolt ProVari-hoz képest…és ne is emlegessük a tudásbéli különbséget :rofl: Akkor 90k volt a csúcsminőség, most kb 140k…a forint vásárlóértéke pedig annyi lett közben amennyi

3 kedvelés

Az egyébként tetszik. Meg a szűkítő megoldás is, ráadásul 2 dízájn is van, szóval a minőséggel biztos nincs baj.

1 kedvelés

Elhiszem különben, meg látom is. Amúgy a 21700 verzió tetszik, természetesen :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Én csak spórolni akarok nektek 1 Dani+1byka olcsóbb mint sok kínai…és még jobb is. Persze azt vesz mindenki amit akar. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Jobb, az biztos, de olcsóbb…na az már nem. Régen talán igaz volt, ma már azért nem döglenek úgy a tankok és a modok. Én legalább is az 5 évem alatt 1 darab vapor stormmal találkoztam, ami kipurcant, igaz az kb a legalja.

3 kedvelés

Én sokkal többel.Mod az most is jött 2 sva ami nem müködött.A klón tankok meg van ami jó de van velük gond.De ja sokat javult Kína mióta ők csinálják az eredeti dolgokat is.

3 kedvelés

Én is néztem az svat, de egyrészt emlékeztem rá, hogy te is megszívtad vele, mondjuk mindegy, mert úgy is kibeleztem volna és kapott volna egy bf 60-at, de ABS? Ne már, a legolcsóbb és legszarabb műanyag evőr, ha legalább valami fsza delrin lenne. Na mindegy, így D lesz, kész, pont. Ja meg közben beszart az FT is, szóval most meg már pláne nem lesz…

2 kedvelés

Ne vegyél klón sva-t

:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::joy::joy::joy::joy::joy:

Nem találok a neten eredeti caiman-t! Lehet spóroltam egy kazal pénzt? Na ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy örülnöm kéne-e , és ha igen,akkor minek. :joy::joy::joy::joy: De meglepne ha tényleg verné a primet meg a bykát.

Vbar on van :thinking: legalábbis tegnap még volt :joy:
És hidd el, nálam veri!

1 kedvelés