Vásárlásfüggők topikja

Megint berendeltem egy pár aromát…nem vagyok normális. (Számomra kellemeseket mostmár, tudom az irányt). De ez durva, le kell állni. Légy szíves, lőjetek le :roll_eyes::grin:

(Megvan szerintem 2 évre a dohány, 1 évre a desszert, jön Bitter Wizard is, édesítő is, kellett egy töltő ami fogad 21700-ig, kellett 1 21700 akku is mert az gyengélkedik, van minimum 5 évre való tank meg mod, talán mostmár csak alaplé kell meg néha vatta…mindegy, lőjetek le.:sweat_smile: Lassan vásárlásfüggő leszek tényleg. Azt hiszem, a nekem nem ízlő aromákat meg is hirdetem majd, hátha másnak kedves. A 100 ml bekeverteket sajnálom csak, ami nem jött be. Tudtommal azok nem hirdethetőek, cserére sem).

LŐJETEK LE! :exclamation:

Ezt ismeri valaki? :slightly_smiling_face: Nagyon jónak tűnik. Érkezik.
Vélemény? A karamell, kakaó, vanília irányvonal bejön.

https://www.aromaparadise.hu/chefs-flavours-diy-or-die-obsidian-30ml-aroma

Ui: nagyon ajánlom, hogy hűtőben kibírjanak 2 évet a levesek, aromák.

Ui2: lőjetek le most :roll_eyes:

Ui3: vagy kötél :grin: (úgy rágyúrtam erre az egészre, mint aki tényleg bebiztosította magát hosszú időre. És az elején minden hibát elkövetett. Hát, rá is toltam 1 évnyi cigarettám árát bőven…).

Ui4: igen, függő vagyok. Nekem ezt kell csinálni, soha nem visszaszokni, hogy ne öljem magam tovább a cigivel. Ezt erősítendő, és a számomra is meglepő sikert, túllőttem a célon. Lőjetek le ettől függetlenül. :astonished::grin:

10 kedvelés