Vásárlásfüggők topikja

Ennek már elég jól fogyasztható formája van… :grin:

3 kedvelés

Csak ne óbégasson közben…

4 kedvelés

Megint berendeltem egy pár aromát…nem vagyok normális. (Számomra kellemeseket mostmár, tudom az irányt). De ez durva, le kell állni. Légy szíves, lőjetek le :roll_eyes::grin:

(Megvan szerintem 2 évre a dohány, 1 évre a desszert, jön Bitter Wizard is, édesítő is, kellett egy töltő ami fogad 21700-ig, kellett 1 21700 akku is mert az gyengélkedik, van minimum 5 évre való tank meg mod, talán mostmár csak alaplé kell meg néha vatta…mindegy, lőjetek le.:sweat_smile: Lassan vásárlásfüggő leszek tényleg. Azt hiszem, a nekem nem ízlő aromákat meg is hirdetem majd, hátha másnak kedves. A 100 ml bekeverteket sajnálom csak, ami nem jött be. Tudtommal azok nem hirdethetőek, cserére sem).

LŐJETEK LE! :exclamation:

Ezt ismeri valaki? :slightly_smiling_face: Nagyon jónak tűnik. Érkezik.
Vélemény? A karamell, kakaó, vanília irányvonal bejön.

https://www.aromaparadise.hu/chefs-flavours-diy-or-die-obsidian-30ml-aroma

Ui: nagyon ajánlom, hogy hűtőben kibírjanak 2 évet a levesek, aromák.

Ui2: lőjetek le most :roll_eyes:

Ui3: vagy kötél :grin: (úgy rágyúrtam erre az egészre, mint aki tényleg bebiztosította magát hosszú időre. És az elején minden hibát elkövetett. Hát, rá is toltam 1 évnyi cigarettám árát bőven…).

Ui4: igen, függő vagyok. Nekem ezt kell csinálni, soha nem visszaszokni, hogy ne öljem magam tovább a cigivel. Ezt erősítendő, és a számomra is meglepő sikert, túllőttem a célon. Lőjetek le ettől függetlenül. :astonished::grin:

10 kedvelés

Már rég az vagy, csak te nem tudsz még róla… :smiling_face::smiling_face::joy:
Másrészt meg h te 5 évig nem rendelsz semmi mást,… :thinking::thinking::thinking:
Beszélünk még pár hónap múlva, helyet pár hét múlva is… :smiling_face:

7 kedvelés

En pl a volt cégnél ahol dolgoztam, 38-40 óra alatt alig pihentem 2-3 órát. Erre az időre 3 doboz analóg nem volt elég… Annak az árán veszek annyi diy liquidet h elegendő minimum 3 hétig… Szóval sokkal jobb így nekem…

6 kedvelés

Rendben, én lelőlek egy kötéllel, de csak ha már kipróbáltad a Blendfeel - Habanos Grand Reserve aromát :rofl:
Különben nem.

5 kedvelés

Ezt a blend… Mi a csodát dolog kimondani… :joy::joy:

2 kedvelés

Érkezik jövő héten… :roll_eyes:

:joy:

2 kedvelés

Akkor az akasztás/lelövés egyenlőre elnapolva… :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Szia Zoli! Mit szívtál, adj nekem is!:rofl::rofl::rofl:

7 kedvelés

Eszembe jutott egy jó műdohányos aroma:Halo Longhorn.Ez volt az első dohányos aroma amit saját magamnak kevertem.Múltkor felfedeztem,hogy a löpötyin van.Ez a jobbik fajta műdohány.
https://www.lepetitvapoteur.com/fr/marque-arome-concentre-halo/4969-concentre-longhorn-halo.html

2 kedvelés

25%-os keverést javasolnak,de nem tudom,hogy bírják elszívni úgy.10-15-be bőven jó.

1 kedvelés

Rámentem, bekevertem ezt a gyöngyszemet, 5-napot pihentettem hát mit is mondhatnék róla.! :heart_eyes: :dash:
Ez valami kib… finom, kicsit édeskés dohány íz, kihagyhatatlan szerintem! :wink: :+1:

9 kedvelés

Tamás, örülök hogy ízlik ezt néztem én is ki, és tényleg elég neki az 5 nap?

2 kedvelés

Örülök,hogy bejött.Én letettem a voksomat az AdG-nél.Eddig amit tőlük szívtam,az mindegyik szuper!Ma bekevertem a Hybrid Black Cavendisht és az Orientalét.Jövő héten kóstolás​:grin:

3 kedvelés

mindig későn szólsz már nyomtam egy entert…

4 kedvelés

Jaj ne már, megveszitek előlem :sweat_smile:

3 kedvelés

Késő…én is .

4 kedvelés

Neeeee, akkor megint nem fogok kapni​:sob:

3 kedvelés

3 is elég.

2 kedvelés