Vásárlásfüggők topikja

Tényleg szép!

De drága hölgyeim hadd legyek már megint az ördög ügyvédje :slight_smile:
Én gyakorlati oldalról közelíteném meg, azért hogy senki nem jött (vagy kevesen) rá,
hogy a tűzgombnak talán a legjobb helye oldalt lenne S.B.S.-en.
Hála @Peva71 nek nekem van egy előző kiadású (de a méretek szerintem ugyanazok),
ahogy @Zolika hívja “zsebtücsim” :slight_smile: .
Még annyit hozzá tennék, hogy nincs extra nagy kezem, vékony hosszú újaim vannak.
(szokták volt mondani hogy olyan nőgyógyász :slight_smile: ,de ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom,
mert oda nekem nincs miért járnom :slight_smile: )

Még annyi hogy a képeken egy régi Kayfun Lite klón van, most ezt találtam a kacatok kőzött (a másik az éppen UH fürdőzik)

Tehát a lényeg én az ilyen méretű S.B.S.-t így tudom tartani, használni

Számomra nem az igazi, valahogy nem kényelmes (félre értés ne essék amikor vettem én ezzel tisztában voltam, nem @Peva71 hibája :slight_smile: innen is csókolom a kezeit)


Viszont ha gomb átkerülne oldalra a tank alá ahol a képen az ujjam van, 2 újjal is lehetne fogni mint
egy PODot :slight_smile:


Ugyan ez a másik oldalról.

Viszont igazán kényelmes számomra, ez a fogás lenne 3 újjal:

Viszont még egy utolsó megjegyzés , amit már @Janos_Groszeibl is említett, az S.B.S.
a tankoknál is válogat. Szerintem is akkor “szép” ha a tank teteje (drip tip nélkül)
egy síkban van a az akku tetejével Így a Lite alacsony, vagy rákell rakni a bővítőt
(ahogy használom) vagy Heat Sink adapterrel alá, kiemelni a tankot.
Így meg számomra ez éppen egy kicsit magas tank, a modhoz(de talán még elmegy) :

Amit írtam nem az én ötletem, de megerősíthetem tényleg így (lenne) kényelmes:

Tisztelettel

6 kedvelés