Vásárlásfüggők topikja

Diplomat 2batch

4 kedvelés

Jah! Mert neked az 1 van. Kíváncsi leszek találsz e különbséget.
A folyás azóta teljesen elmúlt?

2 kedvelés

Veszek szigetelőt mert nem folyik de valami pára kicsapódás vagy mi van rajta összes o gyűrűt cseréltem így elfogadható de ez a párásodás nem tetszik

Nálam a 2-esnél egyszer.volt folyás ahol te is mutattad. Ahogy tekertem szét töltésnél ott.is szét tekeredett ahol nem kellett volna, de alig láthatóan. Mióta figyelek rá, nincs probléma. Reméljük nálad is jó lesz!

2 kedvelés

Ha új vatta van benne semmi gond egy darabig… de,hogy miért párásodik lehet le kell mennem 2-es magra 2,5-ről akkor nem csínál ilyeneket…

Én 2.5-el használom, és elég sok vattát adok neki.
De bevallom, mióta mondtad, hogy volt egy kis folyás az alján, kényszeresen tekergetem le, és nézem :joy:

1 kedvelés

én meg nagyon kevés vattát…Rakok bele többet… :+1:

Ha kevés vattát tettem jött felfelé is a drip tipbe a liquid

1 kedvelés

Igen néha jön de én akkorát nem szívok bele… :slightly_smiling_face:

Én meg több vattát tettem bele, és kicsit nagyobbra nyitottam a levegőt :blush:
Egyébként a legkisebb haranggal is meg lett az íz, csak a levegővel kellett játszanom, és azzal egyáltalán nem jön fel a liquid. Végül nekem az vált be leginkább

1 kedvelés

Érdekes én teljesen nyitott levegővel használom…

Én nem :blush:

1 kedvelés

Második (1.2 ?) lyukkal pont jó :blush:

1 kedvelés

A második 1.0
Én az 1.2-1.4-el szoktam. Érdekes, de liquid függő is :blush:

3 kedvelés

Ha valakit érdekel,10% kedvezmény minden high-end termékre:

5 kedvelés

Tényleg szép!

De drága hölgyeim hadd legyek már megint az ördög ügyvédje :slight_smile:
Én gyakorlati oldalról közelíteném meg, azért hogy senki nem jött (vagy kevesen) rá,
hogy a tűzgombnak talán a legjobb helye oldalt lenne S.B.S.-en.
Hála @Peva71 nek nekem van egy előző kiadású (de a méretek szerintem ugyanazok),
ahogy @Zolika hívja “zsebtücsim” :slight_smile: .
Még annyit hozzá tennék, hogy nincs extra nagy kezem, vékony hosszú újaim vannak.
(szokták volt mondani hogy olyan nőgyógyász :slight_smile: ,de ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom,
mert oda nekem nincs miért járnom :slight_smile: )

Még annyi hogy a képeken egy régi Kayfun Lite klón van, most ezt találtam a kacatok kőzött (a másik az éppen UH fürdőzik)

Tehát a lényeg én az ilyen méretű S.B.S.-t így tudom tartani, használni

Számomra nem az igazi, valahogy nem kényelmes (félre értés ne essék amikor vettem én ezzel tisztában voltam, nem @Peva71 hibája :slight_smile: innen is csókolom a kezeit)


Viszont ha gomb átkerülne oldalra a tank alá ahol a képen az ujjam van, 2 újjal is lehetne fogni mint
egy PODot :slight_smile:


Ugyan ez a másik oldalról.

Viszont igazán kényelmes számomra, ez a fogás lenne 3 újjal:

Viszont még egy utolsó megjegyzés , amit már @Janos_Groszeibl is említett, az S.B.S.
a tankoknál is válogat. Szerintem is akkor “szép” ha a tank teteje (drip tip nélkül)
egy síkban van a az akku tetejével Így a Lite alacsony, vagy rákell rakni a bővítőt
(ahogy használom) vagy Heat Sink adapterrel alá, kiemelni a tankot.
Így meg számomra ez éppen egy kicsit magas tank, a modhoz(de talán még elmegy) :

Amit írtam nem az én ötletem, de megerősíthetem tényleg így (lenne) kényelmes:

Tisztelettel

6 kedvelés

Hát, nekem egy s.b.s sehogy sem lenne kényelmes. Kivéve a tiedet…na, nem erre a zsebtücsökre gondolok :smiley: hanem a másikra

Nem felejtettem el, még egy kis türelmedet kérem :slight_smile:

Tisztelettel

Tudom, nem is arra céloztam :smiley: Viszont tényleg csak azt az s.b.s-t tudom számomra is használhatónak elképzelni.

Nem tudom mennyire releváns, csak hogy mit mihez viszonyítunk :slight_smile:
@Zolika nak nagyon találó, “zsebtücsi” kifejezése

Mögötte a legkisseb boro mod, a mögött a BB :slight_smile:
72 mm a magassága, ugye az akku az 65 mm tehát van benne 7mm (de ugye az anyagnak is van vastagsága) akárhogy nézzük, 18650-esben ennél sokkal kisebb mod, nem nagyon kivitelezhető :slight_smile:

és ami számomra meghökkentő ez súlyban is így van!

Tisztelettel

5 kedvelés