VAPY Autumn Time Cherry Gum


VAPY Autumn Time Cherry Gum

Gyártó: Lengyel

Kiszerelés: 10ml aroma, 60ml-es flakonban.

Lengyel Vaper barátaink alkotta, őszi keverékéből hoztam egy ízt, pontosabban kaptam tesztelésre a JuicyVapour x GandalfLiquid-től, ami egy cseresznyés rágógumi lesz őszi köntösben. Ez még egy promóciós termék, amit még nem lehet megvásárolni a shopban. A gyártó mind a négy évszakról csinált egy sorozatot, amibe javarészt szaftos gyümölcsök kerültek. A külső szépre sikeredett, a palack és a feliratok rajta mind átlátszó dizájnt kaptak, ami az ízekhez alakított színekben pompáznak. Az illata golyó rágógumira hasonlít leginkább, valamint a gyümölcs is érződik, ami szerintem egy édes meggy. Beszíváskor az édes rágógumi, majd kifújáskor bele keveredik a fűszeres meggy is, ami igazolja az illatában érzett gyümölcsös ízt. Nem igazán tudom megkülönböztetni, hogy most cseresznyét vagy meggyet lehet érezni, de inkább az utóbbi. Az arányok szépen el vannak találva, mindkét íz külön is kivehető, ami egy pluszt ad az aromának. Egy enyhe frissesség is kivehető, pedig nem található a termékben hűsítés. Illatos, ízes és intenzív ízeket kapunk, minden benne van, aminek lennie kell. Egy kicsit visszarepít a gyerekkoromba, igaz nem emlékszem, hogy lett volna cseresznyés golyórágó, csak valami pirosas rémlik. Összeségében a golyó rágó feelinget egész jól sikerült megvalósítani, viszont a gyümölcs részénél még a tesztelés végével sem tudom eldönteni, hogy cseresznye vagy meggy az, amit kaptam. Mivel nem tudom az árát ha egyáltalán forgalmazni fogják, de olyan közép kategóriába sorolnám, mivel rosszabbat és jobbat is gőzöltem már ebben az ízben.

7 kedvelés