Vape42 essentials

Így így :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

sziasztok írok ide hátha érint valakit a vape42 ben 10% akcio van most jelenleg​:blush::wink:megosztom veletek.
kép

5 kedvelés

Hurrá Szabi! Hiányzott most nagyon, még ez is! Úgy látom ezt a nyulat elhalasztom!:rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

nekem most jött tegnap az aromaparadise rol cucc de innen is kell ez az most adtam le itt is rendelést jo az 10% akcio ja meg várok németből is cuccokat még​:blush::wink::sweat_smile:

3 kedvelés

Na jó van akkor. Szabi neked nagyon boldog nyulad lesz!:laughing:

3 kedvelés

boldog boldog​:blush::wink::sweat_smile::grinning:

2 kedvelés

Hello Tpa ry4 asian milyen %-ban vàlt be?Ares 2-be menne… köszönöm

2 kedvelés

Szia!
Úgy gondolom,hogy jó az,ha több tapasztalatot is megosztunk egymással.
Nekem megfelelt 4%-ban keverve.

3 kedvelés

Köszönöm… holnap érkezik,keverem és érlelés.Jelenleg IW ry4 megy.5.5 %-on 14 nap utàn olyan finom,hogy nem is szîvom hanem iszom​:rofl:

4 kedvelés

Azt èn is nagyon kedvelem.:slightly_smiling_face:De most kicsit letèrtem a dohányos útról,ès inkább gyümiseket gőzölök.Nèha nem árt a változatosság.

3 kedvelés

Jó gőzölést! Mégegyszer köszönöm.

4 kedvelés

én már sajnos 10%-ban keverem hígult… :no_good_man:

4 kedvelés

Mennyi időt hagysz neki?

1 kedvelés

1hónap vagy kicsit több…én egyszerre sokat keverek így egy idő után annyi bekevert levesem lett,hogy bőven tud állni minden hónapokat sőt…

5 kedvelés

Értem…:thinking:adok neki 8%-ot és 10 nap utàn ràkostolok…ha kell moódosîtom…

4 kedvelés

10nap biztos kevés,de igen ez jó eljárás…

4 kedvelés

Némi benyomàst kapok róla…ahhoz elég,hogy eldöntsem mi legyen…5 éve vapelek de az első aroma az mindig lutri​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

én szeretem az ry4 variációkat a Tpa jókat gyárt…

5 kedvelés

Egyszer kóstoltam ismerősnél IW ry4-et,azóta sem tudok olyan jót keverni belőle :smiling_face: édesebb mint a tpa :smiling_face:

4 kedvelés

hát nem mindegy hol vette,

4 kedvelés